Ajánljuk
DAST 2D2S bézs komód
Méretek 123×103×39 cm
Előző árak
- 2026. 05. 23. - 114 399 Ft
- 2024. 03. 22. - 114 399 Ft
- 2024. 01. 15. - 110 979 Ft
Termékleírás
Anyag Laminált forgácslap Fém Szín Bézs Lábak: fekete Méretek Szélesség: 103,3 cm Mélysége: 39,5 cm Magasság: 123,4 cm Lemezvastagság: 16 mm Súly: 50 kg Kialakítás Kétajtós 2 aljzat 3 polc Nyomja meg a nyílás kinyitásához Teljesen kihúzható fiókok ABS élek Szétszerelt állapotban szállítjuk
Méretek
| Szélesség: | 103 cm |
|---|---|
| Mélység: | 39 cm |
| Magasság: | 123 cm |
Specifikációk
| Típus | Fiókos |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Felület | Matt |
| Lábak | Lábakkal, Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak anyaga | Fém |
| Tárolóhely | Fiókos, Polcokkal |
| Méret | Keskeny |
| Fogantyúk | Fogantyúk nélkül |
| Klasszikus zárás | Ajtós, Érintésre működő PUSH TO OPEN |
| Aljzatok száma | 2 |
A(z) SCANDIshop.hu webáruház legjobb termékei

Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karral 93x45cm, fekete
Álló
Raktáron
Szürke bárszék KAST VELVET
Kárpitozott, forgó lábbal, szövetkárpitozású
Raktáron
Törölközőtartó LINESTRO fém, 4 karos, 93x45cm, fehér
Álló
Raktáron
Hab matrac DELUXE 180 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×180×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 80 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×80×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
IB Laursen Rózsaszín üveg gyertyatartó UNIQUE
Üveg, modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
GREEN HOUSES üveg gyertyatartó 13 cm zöld - többféle változatban
Üveg, - készletek, beltéri
Raktáron
IB Laursen BRASS üveg gyertyatartó sárgaréz dekorral
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
IB Laursen TEALIGHT HOUSE FACADE tealámpa gyertyatartó, krém
Fém, skandináv stílusú, beltéri
Raktáron
IB Laursen Üveg gyertyatartó sárgaréz dekorációval ADORNED
Üveg, skandináv stílusú, retró
Raktáron
Hab matrac DELUXE 140 x 200 cm Matracvédő: Matracvédővel
10×140×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Fehér üveggyertyatartó AOLANI FLOWER, 10 cm
Üveg, beltéri, teamécsesek számára
Raktáron
Hab matrac DELUXE 120 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×120×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Hab matrac DELUXE 160 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
10×160×200 cm, hab, közepesen kemény
Raktáron
Räder Fa csillag gyertyatartó WOOD STAR
Fa, fém, skandináv stílusú
Raktáron
Szendvics matrac HYBRID FOAM 19 cm 90 x 200 cm Matracvédő: Matracvédő nélkül
19×90×200 cm, hab, közepesen kemény
Kiszállítás 2 hét múlva

















