Ajánljuk
PALERMO Exkluzív szőnyeg bézs-barna Szélesség: 80 cm | Hossz: 150 cm
Méretek 140×150 cm
20 470 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 11. - 20 700 Ft
- 2024. 03. 07. - 20 700 Ft
- 2024. 01. 15. - 18 550 Ft
Termékleírás
A PALERMO kollekció szőnyegei ideális választás klasszikus és modern helyiségek számára. Színeikben a bézs, szürke és arany dominál.A PALERMO kollekció szőnyegeivel gyorsan átalakíthat bármilyen helyiséget, így tökéletes dekorációs eleme lesz otthonának. Ezek a szőnyegek 100% poliészterből készülnek. A szálmagasság 8 mm, súlyuk 1700g/ m2. Könnyen tisztíthatók az ilyen típusú termékekhez ajánlott szerekkel.Specifikációk:Anyaga: 100% poliészterSzálmagasság: 8 mmGrammsúly: 1700 g/m2Domináns szín: bézsForma: téglalapCsúszásgátló: nemTanúsítvány: STANDARD 100 OEKO-TEX®
Méretek
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 150 cm |
Specifikációk
| Elhelyezés | Beltér |
|---|---|
| Forma | Téglalap |
| Stílus | Modern |
| Méret | Darabáru |
| Anyag típus | Szintetikus |
| Szál hossza | Rövid |
| Minta | Absztrakt |
| Hossz | 150 cm, 200 cm, 170 cm |
| Alak | Téglalap |























