





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Designos mennyezeti lámpa. Csillagos égbolt hatás. Fényerőszabályozható, RGB + meleg fehér funkcióval. Színhőmérséklet: 3000K. Éjszakai fény funkció. Távirányító a csomag része.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szabálytalan |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Szín | Szürke |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/RGB/Távirányító |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 50 W |
| A teljes fényáram | 700 lm |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Alak | Kerek |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | STARRY SKY Briloner |
| Gyártó | Brilo |

LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, távirányítós, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Szélesség, magasság, mélység
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, halogén
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, üveg
Raktáron
LED, távirányítós, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, üveg
Raktáron
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, konyhába, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás

LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
230V, felületre szerelhető
Raktáron