Ezek is tetszhetnek
Előző árak
- 2026. 05. 17. - 31 090 Ft
- 2025. 11. 18. - 31 090 Ft
- 2025. 06. 24. - 31 090 Ft
- 2024. 01. 15. - 32 790 Ft
Termékleírás
Az Immax NEO LITE TUDO rendkívül praktikus, fehér mennyezeti lámpatest, amely szinte bármely helyiségben alkalmazható. Fényerőszabályozható és a fény színe is változtatható telefonról vagy távirányítóval. Formája soha nem válik unalmassá, és az okos funkciók csak tovább emelik a lámpatest egyediségét. A fő világítást az aktuális tevékenységhez igazíthatja, míg a kiegészítő RGB háttérvilágítás felfelé világít, és a kiválasztott szín mindig más hangulatot teremt a helyiségben. A mennyezeti lámpatest fejlett technológiája Wi-Fi-n keresztül, Tuya protokollal kommunikál, lehetővé téve a lámpa integrálását az Immax NEO PRO alkalmazásba. Még távolról is segít megteremteni az ideális világítást, amelyre az adott helyzetben szüksége van. Zenei funkció – reagál a lejátszott zenére. Távirányító a csomag része (a távirányító megfelelő működéséhez először csatlakoztatni kell a lámpát a mobilalkalmazáshoz és a Wi-Fi hálózathoz). Kompatibilis iOS, Android rendszerekkel, valamint a hangasszisztensekkel: Amazon Alexa, Apple Siri parancsok, Google Assistant, továbbá a TUYA, LIDL rendszerekkel is. Az Immax NEO a globális Tuya platformon működik, amely képes az összes eszközt egyetlen, könnyen kezelhető rendszerbe integrálni. A világításon és számos okosotthoni elemeken túlmenően képes kezelni biztonsági eszközöket is, mint például riasztók, kamerák és különféle biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja az Ön telefonján használt nyelvet.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek |
| Elhelyezés | Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Okos | Igen |
| Szín | Fehér |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Dimmelhető mobiltelefonnal/Távirányító |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 225 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 3200 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Stílus | Egyéb |
| Series | TUDO Immax NEO, AREAS Immax NEO |
| Gyártó | Immax Neo |
Vélemények
Felhasználói értékelések
A távirányító nem működött, a reklamáció sokáig tart, legközelebb Kínából rendelek fele ennyiért...
Ajánljuk

Keleti stílusú ratán mennyezeti lámpa 30 cm - Trammy
LED, konyhába, rusztikus
Raktáron
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa PILANA LED/24W/230V tölgy átm. 30 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 99375 - PHIANEROS LED mennyezeti lámpa/22W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 67331-24 - LED Mennyezeti lámpa JULIO LED/24W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilo 3823-014 - SILIN LED mennyezeti lámpa LED/16W/230V Ø 33 cm
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Globo 68396-12 - LED Mennyezeti lámpa MATHILDA LED/12W/230V
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED mennyezeti lámpa ESTELA LED/18W/230V fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa arany 41 cm IP44 - Yuma
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Brilagi - LED Dimmelhető felületre szerelhető csillár ORBITS LED/85W/230V 3000-6500K fekete + távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Mennyezeti lámpa MOLINA LED/24W/230V tölgy átm. 29 cm
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Keleti stílusú ratán mennyezeti lámpa 38 cm - Trammy
Fa, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Japandi mennyezeti lámpa fehér, bézs és barna színben, 3-lámpás - Multi Bida
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo 97268 - LED mennyezeti lámpatest FUEVA 1 LED/25W/230V fehér, négyzetes, 4000K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Design mennyezeti lámpa acélból, LED-del, 3 fokozatban dimmelhető - Rowan
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Art Deco mennyezeti lámpa fekete füstüveggel - Busa
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Brilagi - LED Dimmelhető felületre szerelhető csillár ORBITS LED/85W/230V 3000-6500K antracit + távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED fényerőszabályozható mennyezeti lámpa FALCON MODERN LED/30W/230V 40 cm bézs+távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - DORIA LED 48W stropní stmívatelné svítidlo 3000-6500K + DO
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Dimmelhető felületre szerelhető csillár ORBITS LED/40W/230V 3000-6500K fekete + távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fekete 60 cm LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Morning
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Brilagi - VESTAS LED fürdőszobai mennyezeti lámpatest 28W/230V 3000K IP54
Kerek, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Art Deco mennyezeti lámpa sárgaréz színű, borostyán üveggel - Busa
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Design mennyezeti lámpa fehér fa hatással 60cm LED-del, 3 fokozatú kapcsolóval - Ingo
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Fényerőszabályozható LED lámpatest PILANA LED/48W/230V tölgy/fekete 42x42 cm + távirányító
LED, fém, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED mennyezeti lámpa LED/24W/230V 35cm 3000K/4000K/6400K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED Fürdőszobai mennyezeti lámpa MOON LED/18W/230V króm IP44
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED mennyezeti lámpa ALSON LED/24W/230V tölgy
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - MOLINA LED 48W 230V 3000-6500K állítható mennyezeti lámpa + távirányít
LED, fa, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED dimmelhető mennyezeti lámpa VELO LED/70W/230V 3000-6500K + távirányító
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
LED mennyezeti lámpa 4xLED/2,6W/230V 3000K matt króm
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállításA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED RGBW, fényerőszabályozható, újratölthető gyermek éjszakai lámpa UNICORN LED/1W/5V 1200 mAh
Éjjeli lámpa, asztali
Raktáron
Globo 60208W - Fali lámpa ODIN 1xE27/60W/230V
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi -LED Dimmelhető lámpa ESTELA LED/36W/230V 3000-6500K ø 30 cm fehér + távirányító
RaktáronIngyenes szállítás
Eglo - LED Flexibilis lámpa PASTERI 1xE27/40W+LED/3,8W fehér
LED, modern stílusú, üveg
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - PILANA LED 48W 230V állítható mennyezeti lámpa 3000-6500K + DO
Fém
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Spotlámpa sínrendszerrel VOLF 4xGU10/10W/230V fekete
Modern stílusú, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Spotlámpa SELE 2xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
Raktáron





































































