





Gyakorlati kültéri lámpa.Energiatakarékos LED fényforrás.A lámpa felső része rugalmas, így igényei szerint irányítható.Az IP65 védelemnek köszönhetően a lámpa víz- és porálló.Színhőmérséklet: 4000K.
| Színhőmérséklet | 3000 K |
|---|---|
| A teljes fényáram | 2520 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 350 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 20000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 15000 ON/OFF |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 175 W |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Kültéri fali lámpa |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 17 W |
| Series | OUTSIDE WALL V-Tac, OUTSIDE WALL SQ V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás