





Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
EYE Comfort technológia – prémium minőségű LED világítás. Ez a modul megfelel az EyeComfort szabvány szigorú követelményeinek. Az LED technológiának köszönhetően akár 80%-ot is megtakaríthat az energiafogyasztásból. A lámpa kíméli és nem fárasztja a szemeit.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Szerelési lyuk | 120 mm |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Izzók száma | 1 |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Behatolás védettség | IP20 |
| A teljes fényáram | 900 lm |
| Típus | Beépíthető lámpa |
| Funkció | LED technológia |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 60 W |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 |
| Alak | Kerek |
| Sugárzási szög | 110 ° |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 |
| Hely | Hálószoba/Nappali |
| Szerelési mélység | 70 mm |
| Szerelés módja | Beépített |
| Darabszám a csomagban | 1 |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 4,8 W |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Series | DIAMOND Philips |
| Gyártó | Philips |

Modern stílusú, fém
RaktáronModern stílusú
Raktáron
Fa, modern stílusú
Raktáron
Modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállításModern stílusú, ipari stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
LED, modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, bronz
RaktáronIngyenes szállítás
LED
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, ipari stílusú
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Üveg, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Fa, felületre szerelhető, fém
Raktáron
Fa, felületre szerelhető
Raktáron
Modern stílusú
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Süllyesztett, billenthető
RaktáronModern stílusú, felületre szerelhető
Raktáron
Okos, hideg fehér, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú
Raktáron
LED, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED, okos, modern stílusú
RaktáronSüllyesztett, modern stílusú, skandináv stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, fém
Raktáron
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Éjjeli lámpa
Raktáron
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron

Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Éjjeli lámpa
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
IP44
RaktáronIngyenes szállítás