










Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az Immax NEO LITE TUDO egy rendkívül praktikus fekete mennyezeti lámpatest, amely szinte bármely helyiségben alkalmazható. Fényerőszabályozható és a fény színe (2700-6500K) is változtatható telefonról vagy távirányítóval. Formája soha nem válik unalmassá, és az okos funkciók csak tovább emelik a lámpatest egyediségét. A fő világítást az aktuális tevékenységhez igazíthatja, míg a kiegészítő RGB háttérvilágítás felfelé világít, és a kiválasztott szín mindig más hangulatot teremt a helyiségben. A mennyezeti lámpatest fejlett technológiával rendelkezik, amely vezeték nélkül kommunikál Wi-Fi hálózaton keresztül a Tuya protokoll segítségével, lehetővé téve a lámpa integrálását az Immax NEO PRO alkalmazásba. Még távolról is segít megteremteni az ideális világítást, amelyre az adott helyzetben szüksége van. Zenei funkció – reagál a lejátszott zenére. Távirányító a csomag része (a távirányító megfelelő működéséhez először csatlakoztatni kell a lámpát a mobilalkalmazáshoz és a WiFi hálózathoz). Kompatibilis iOS, Android rendszerekkel, valamint a hangasszisztensekkel: Amazon Alexa, Apple Siri parancsok, Google Assistant, továbbá a TUYA, LIDL rendszerekkel is. Az Immax NEO a Tuya globális platformon működik, amely képes az összes eszközt egyetlen irányítható egységbe integrálni. A világításon és számos okosotthoni elemeken túlmenően képes kezelni biztonsági elemeket is, mint például riasztók, kamerák és különféle biztonsági érzékelők. Az alkalmazás támogatja az Ön telefonján használt nyelvet.
| Okos | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/Dimmelhető mobiltelefonnal/Wi-Fi |
| Stílus | Egyéb |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Alak | Kerek |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 3200 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 50 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 50 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 225 W |
| Series | AREAS Immax NEO, TUDO Immax NEO |
| Gyártó | Immax Neo |



Fém, okos
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás