







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern dizájnú mennyezeti lámpa. Csillagos égbolt hatású búra. A távirányítóval szabályozható a lámpa fényereje. A színhőmérséklet is állítható: 2700K-tól 6500K-ig. Memória funkció és éjszakai fény mód. A távirányító a csomag része.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Kerek, Szabálytalan |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy, Több |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Távirányító |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 200 W |
| Színhőmérséklet | 2700-6500 K |
| A teljes fényáram | 2900 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Alak | Kerek |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 22 W |
| Series | RUNA Briloner |
| Gyártó | Briloner |

Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, üveg, fém
Raktáron
LED, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, fa, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, ipari stílusú
Raktáron
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, több mint egy izzóval
Raktáron
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
Raktáron
Üveg, távirányítós, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
LED, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Konyhába, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás