






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern hordozható asztali lámpa.Beépített 1800 mAh kapacitású lítium akkumulátor lehetővé teszi a lámpa használatát bárhol.Az akkumulátor USB típusú C szabványos csatlakozóval tölthető.A töltőkábel a csomag része.Töltési idő: 2 - 3 óra.Világítási idő: 6 - 8 óra.Érintésérzékeny kapcsolóval kapcsolható be és ki a lámpa.A kapcsoló hosszabb nyomva tartásával választható a fényerő szintje.Színhőmérséklet: 3000 - 6000K.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fém |
| Kapcsoló | Klasszikus |
| Elhelyezés | Íróasztal |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Bekötés módja | Elemes |
| Típus | Asztali lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia/Szabályozható dimmerrel/Újratölthető |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 15 W |
| Színhőmérséklet | 3000-6000 K |
| A teljes fényáram | 200 lm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Kapacitás | 1800 mAh |
| Elem élettartam | 8 h |
| Feszültség | 5 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Series | TABLE LAMP V-Tac |
| Gyártó | V-Tac |

Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
Raktáron
Modern stílusú, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Retró, üveg, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, skandináv stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, egy izzóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Raktáron
Kerek, retró, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, klasszikus kapcsolóval, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, kerek, retró
RaktáronIngyenes szállítás
230V
Raktáron
230V
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, távirányítós
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás

LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, fém, modern stílusú
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás