

Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A lámpatest falra szerelhető.
| Ip44 | Igen |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Elhelyezés | Fal |
| Stílus | Egyéb |
| A teljes fényáram | 1200 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Típus | Tükörmegvilágítás |
| Hely | Fürdőszoba |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 8 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 85 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Series | BATH Briloner |
| Gyártó | Brilo |

IP44, mennyezeti, beépíthető
Raktáron
IP44, mennyezeti
Raktáron
IP44, mennyezeti, átmérő
Raktáron