


Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a BOWI márkától származik, raktárunkban van, ára 7390.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak |
| Funkció | LED technológia |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Mechanikai ellenállás mértéke | IK08 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 270 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 60 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 40000 h |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 3 W |
| Series | FLOW Bowi |
| Gyártó | BOWI |

Álló
Raktáron
Fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Fali, fém
Raktáron

Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Álló
Raktáron
Fali
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető
Raktáron

Fali
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás

Mennyezeti, fém
Raktáron

Álló
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron

Talajba építhető
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron

Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás