Ajánljuk
Ecolite DX-SOLAR-3000/5M - LED Napelemes Szalag 3,7V 2400 mAh 5m IP65
Előző árak
- 2026. 04. 02. - 11 390 Ft
- 2024. 01. 15. - 11 390 Ft
Termékleírás
Praktikus napelemes lámpa. Alacsony fényerőssége miatt dekoratív világításként használható. A lámpa IP65 védettséggel rendelkezik, amely megóvja a behatoló tárgyaktól és a fröccsenő víztől. A csomag tartalmaz egy távirányítót (IP20). Ezzel a távirányítóval beállíthatja a fényerősséget: 25%, 50%, 75% vagy 100%. Időzítő funkció: 2, 4, 6 óra. Táplálás napelem segítségével. Töltési idő: maximum 8 óra. Világítási idő: 12 óra. Fény színe: meleg fehér. Megvilágított rész hossza: 5 m. Elem: Lítium 3,7V 2400 mAh (a csomag része).
Specifikációk
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Dekoráció/LED szalag/Napelemes lámpa |
| Funkció | Dimmelhető távirányítóval/LED technológia/Szolár technológia |
| Stílus | Egyéb/Dekoratív |
| A teljes fényáram | 480 lm |
| Hely | Lugas/Kert és utak |
| Behatolás védettség | IP65 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Kapacitás | 2400 mAh |
| Elem élettartam | 12 h |
| Feszültség | 3,7 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Gyártó | Ecolite |
A(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Aigostar - LED RGBW állítható mennyezeti lámpa LED/24W/230V 3000-6500K fehér+DO
Okos, hideg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - Kültéri fali lámpa BRICKY 1xE27/60W/230V antracit IP54
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Aigostar - LED Fali lámpa LED/6,5W/230V 2700K
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED fürdőszobai mennyezeti lámpa AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
IP44, mennyezeti
Raktáron
Osram - LED-reflektor mozgásérzékelővel FLOODLIGHT LED/30W/230V 4000K IP65
Mozgásérzékelős, 230V
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 4xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Rabalux 2110 - Fürdőszobai fali lámpa BECCA 1xG9/28W/230V IP44
IP44, fali
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Philips Massive 50233/17/E7 BURLAP 3xE14/40W spotlámpa matt króm
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható éjjeli lámpa ébresztővel BUNNY LED/1,2W/5V 3000K
Éjjeli lámpa
Raktáron
Eglo 44078 - Fali lámpatest TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Rugalmas fali lámpa MAYA Double LED/4W/230V + LED/3W fekete
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Dalber 54602 - LITTLE LION gyereklámpa 1xE27/15W/230V
Asztali
RaktáronIngyenes szállítás
LED állítható fényű növénynevelő lámpa VITARO 4xLED/10W/230V fekete
230V
Raktáron
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa LUNA 1xE27/60W/230V IP44
Fali, 230V
Raktáron
Brilagi - Spotlámpa SELE 3xGU10/30W/230V fekete
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri fali lámpa TRIANGLE LED/20W/230V antracit IP65
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Brilagi - LED Kültéri függeszték VEERLE 1xE27/60W/230V IP44
Függő, 230V
RaktáronIngyenes szállítás




































