



Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% pamut Súly: 500 g/m2 Szín Fehér Méret Törölköző: 50 x 100 cm Fürdőlepedő: 70 x 140 cm Kialakítás Elegáns bordűrrel Akassztófüllel Oeko-Tex Standard 100 tanúsítvánnyal Mosás legfeljebb 90 °C-on Szárítógépben szárítás közepes hőfokon Ne mossa a cipzáras és fémszáras ruhákkal együtt A hosszan tartó lágyság, puhaság és nedvszívás érdekében nem ajánlott öblítőt használni Inspirálódjon tovább Gyerekeknek Bútor
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Készlet | Darabonként |
| Minta | Egyszínű, Állatok |
| Szín | Fehér |
| Termék színe | Fehér |
| Anyaga | 100% pamut |
| Méret | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Grammsúly | 500 g/m2 |
| Magas grammsúly | Igen |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 90 °C |
| Akasztófül | Igen |
| Szett | Igen |

Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, szett, pamut
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
60×110 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
50×100 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Szett, pamut, egyszínű
Kiszállítás 5 nap múlva
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
70×140 cm, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
15×24 cm, frottír, pamut
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként
Raktáron
70×140 cm, pamut, darabonként
Raktáron
Szett, pamut, egyszínű
Kiszállítás 5 nap múlva
Bambusz, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Pamut, darabonként, egyszínű
Raktáron
Frottír, pamut, gyorsan száradó
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
18×160×200 cm, rugós, hab
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron