




Méretek 81×200×43 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Asha komód 200 cm négyajtós - artisan / rivier stone matt / fekete vázzal producertől BOGART. a webáruházunkban kapható önálló összeszerelésre alkalmas bútor. A termék jellemzői: Gyártó: BOGART. Méretek: (cm): 200 x 81 x 43 Szélesség: 200 cm Magasság: 81 cm Mélység: 43 cm
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 81 cm |
| Típus | Ajtóval |
|---|---|
| Anyag | Laminált |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Felület | Matt |
| Stílus | Modern |
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Lábak | Lábak nélkül |
| Alak | Egyenes |
| Magassag | 81 cm |
| Melyseg | 43 cm |
| Szelesseg | 200 cm |
| Gyártó | BOGART. |

Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, lábakkal, rusztikus
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Modern stílusú, kombinált, matt
Raktáron
Lábakkal, matt, egyenes
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
Fiókos, tölgyfa, lábakkal

Lábakkal, rusztikus, ajtóval
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiókos, lábakkal, kombinált
Elérhető 5 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Fiókos, tölgyfa, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
41×200×37 cm, álló, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
41×200×37 cm, álló, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, diófa, matt
RaktáronIngyenes szállítás
180×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, jobbos
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott, szövet kárpitozású
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott
RaktáronIngyenes szállítás
160×200 cm, kárpitozott, boxspring
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, balos
RaktáronIngyenes szállítás
Kerek, matt
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható
RaktáronIngyenes szállítás
Matt
RaktáronIngyenes szállítás
Ágyazható, jobbos
RaktáronIngyenes szállítás