


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 12 440 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Golyókkal töltött gyerekfotel New Baby nagyszerű és nagyon népszerű kiegészítője a gyerekszobának. A gyerekfotel polisztirol golyókkal van töltve, amelyek tökéletesen alkalmazkodnak a gyermek alakjához. A fotelt úgy tervezték, hogy könnyű, nagyon kényelmes és hihetetlenül cool legyen. Levehető, mosható pamut huzattal rendelkezik. A biztonság kedvéért a fotel 2 rétegű anyagból készült. Az alsó rétegben polisztirol golyók találhatók, a felső réteg pedig a cipzárnak köszönhetően könnyen eltávolítható. A huzat nagyon kellemes színekkel és aranyos nyomattal rendelkezik. Biztosítja a gyermek kényelmét, és ízlésesen kiegészíti a gyerekszobát. A szék pihenésre, mesenézésre vagy szórakozásra használható. Méretek: 40×50×43 cm. Összetétel: huzat 100% pamut, belső anyag: polisztirol golyókJellemzők:- körülbelül 2-10 éves gyermekek számára- 100% EPS töltet- a biztonság kedvéért a töltelék egy külön huzat része- nincs kemény elem - biztonságos gyermekek számára- Könnyen használható, hordozható és karbantartható- a huzat 100% pamutból készült- nyomtatott poliészter elemek- levehető huzat cipzárral- súlya 1,1 kg- méretei: 40×50×43 cm Ha szükséges, lehetőség van polisztirol golyók hozzáadására.
| Szélesség: | 40 cm |
|---|---|
| Mélység: | 43 cm |
| Magasság: | 50 cm |
| Kinek | Lányoknak |
|---|---|
| Anyag | Szövet |
| Szín | Rózsaszín |
| Motívum | Más |
| Gyártó | NEW BABY |
Felhasználói értékelések
Nagyon tömött
Vásárolva itt: Mimulo
Szlovák nyelvről fordítva ()