Ajánljuk
Karácsonyi ágyneműhuzat piros Diótörő Rozměr: 220x200 cm | Rozměr 2 x 70 x 80 cm
Méretek 140×200 cm
23 390 Ft
Előző árak
- 2026. 05. 13. - 23 620 Ft
- 2024. 03. 07. - 23 620 Ft
- 2024. 01. 15. - 22 990 Ft
Termékleírás
Az ágyneműhuzat kellemes tapintású, puha, meleg anyagból készült. A karácsonyi dizájn és kiváló minőség egyedivé varázsolja a hálószobáját. Az innovatív festési technika biztosítja az ágyneműhuzat színtartósságát.Az ágyneműhuzat hosszú ideig megőrzi a színét, nem kell tartanunk a bolyhosodástól sem. Mosógépben, legfeljebb 40°C-on mosható. Mosásnál ajánlott kifordítva a gépbe helyezni, ezzel még tovább növelhetjük az ágyneműhuzat élettartamát.Specifikációk:Színe: pirosAnyaga: 100% pamutMérettűrés: +/- 5%
Méretek
| Szélesség: | 140 cm |
|---|---|
| Mélység: | 200 cm |
Specifikációk
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Motívumok | Karácsony |
| Típus | Francia |
| Hossz | 200 cm |
| Minta | Karácsonyi minta |
| Zárás túpusa | Cipzáras |
| Méretek | Rozměr: 220x200 cm | Rozměr 2 x 70 x 80 cm |

































