Ajánljuk
Salgó polc 1800x750x300 mm horganyzott 5-polc, teherbírás 875 kg
Méretek 180×75×30 cm
Előző árak
- 2026. 05. 03. - 9990 Ft
- 2025. 09. 01. - 9990 Ft
- 2025. 08. 28. - 7990 Ft
- 2025. 07. 15. - 9990 Ft
- 2025. 07. 11. - 8990 Ft
- 2025. 06. 10. - 7990 Ft
- 2025. 06. 06. - 6990 Ft
- 2025. 05. 14. - 7990 Ft
- 2024. 01. 16. - 18 990 Ft
Termékleírás
Salgó polc 1800x750x300 mm horganyzott 5-polc, teherbírás 875 kg Kiváló minőségű és stabil Salgó polc öt állítható polccal költséghatékony megoldást jelent a tárgyai tárolására. Maximális terhelhetőség / polclaponként 175 kg, azaz 875 kg / állványonként. A FISTAR márkás Salgó polcok hengerelt acélból készülnek, kiváló minőség jellemzi őket és 7 éves garancia. A Salgó polcot háztartásokban, irodákban, műhelyekben és garázsokban, valamint raktárakban vagy ipari helyiségekben lehet használni. A Salgó polc nagyszerű tulajdonsága a csavarmentes összeszerelés és kiváló stabilitás. A Salgó polc felépítésénél nincs szükség más személy segítségére, a Salgó polcot egyedül is fel tudja állítani. Javasoljuk, hogy a polcot a falhoz helyezze és rögzítse, de akár a térben is elhelyezheti. A Salgó polcok váza horganyzott acélból készül, így rozsdamentes és tartós. Megjegyzés: A teherbírás 875 kg a polcok egyenletes terhelésére vonatkozik. Illusztratív fotó egy doboz csomagméretéről - előfordulhat,
Méretek
| Szélesség: | 75 cm |
|---|---|
| Mélység: | 30 cm |
| Magasság: | 180 cm |
Specifikációk
| Felület | Matt |
|---|---|
| Stílus | Ipari |
| Anyag | Fém |
| Salgó polcok | Igen |
| Magasság [mm] | 1800 |
| Polcok száma | 5 |
| Váz anyaga | Ácel |
| Polcok anyaga | Farostlemez |
| Mélység [mm] | 300 |
| Állvány felhasználása | Standard |
| Állítható polc | Igen (3,5 cm – ként) |
| Szélesség [mm] | 750 |
| Felületi kezelés | Horganyzott |
| Polc teherbírása [kg] | 175 |
| Állapot | Új, nem használt áru |
| Állvány teherbírása [kg] | 875 |
| Producttype | Rack |










