Ajánljuk
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 248 699 Ft
- 2025. 01. 30. - 248 699 Ft
- 2025. 01. 26. - 257 719 Ft
- 2024. 11. 30. - 262 019 Ft
- 2024. 11. 25. - 247 189 Ft
- 2024. 11. 09. - 494 378 Ft
- 2024. 10. 10. - 497 438 Ft
- 2024. 09. 29. - 492 238 Ft
- 2024. 07. 26. - 472 658 Ft
- 2024. 07. 16. - 477 378 Ft
- 2024. 07. 01. - 469 738 Ft
- 2024. 06. 24. - 481 958 Ft
- 2024. 06. 19. - 492 098 Ft
- 2024. 03. 17. - 481 058 Ft
- 2024. 02. 29. - 568 678 Ft
- 2024. 02. 23. - 593 358 Ft
- 2024. 02. 14. - 597 758 Ft
- 2024. 02. 10. - 567 418 Ft
Termékleírás
Nagy kanapé Modena II. A Modena I egy olyan kanapé, amely számos modern és klasszikus ebédlőbe illeszkedik. Stílusos és kényelmes. Esztétikailag megfelel az Ön elvárásainak, de mindenekelőtt a használata frissességet és kényelmet hoz otthonába. Anyag: Az Abriamo szövet dekoratív szövésű fonalból készül, fűzőlyukakkal és csomókkal. Ez egy gyönyörű és modern anyag, amely egyszerre kellemes tapintású és nagyon tartós. A kanapé egyedi varázst ad. Kitöltés: Minőségi PUR hab T25. Karbantartás: Kerülje a vegyszerek használatát.
Méretek
| Szélesség: | 227 cm |
|---|---|
| Mélység: | 95 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Modern, Retró |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Szín | Bézs |
| Ülés magasság | 38 cm |
| Karfa szélessége | 18 cm |
| Magassága egy láb | 4 cm |
| A termék színe | Krém;Rózsaszín;Szürke;Zöld |
| Mérete nyitott állapotban | 140x190 cm |
| Forma | Egyenes Kanapé |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Tárhely | Igen |
| Üveg színváltozata | Cappuccino |
| Ülésmélység | 59 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 55 cm |
| Súly | 90 kg |
| Anyag | Fém;Laminált faanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Műanyag |
| Hátsó anyag | Szövet |
| Sarok | Nem |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | SG-nábytek |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Kő kemény és kényelmetlen.
Vásárolva itt: sg-butor.hu
Kiválló méret ár arány.
Vásárolva itt: sg-butor.hu












