






A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 6295 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fedezze fel a téli erdő varázsát. A tompa színekben pompázó dizájner ágyneműhuzat nemcsak a téli szezonban díszíti otthonát. A fák és a fenséges szarvasok finom motívuma békés hangulatot varázsol hálószobájába, mintha egy erdei tisztás közepén pihenne. A kellemes anyagból készült ágyneműhuzat a renforcé kivitelben megőrzi a pamut minden kedvelt tulajdonságát, és a kisebb poliészter aránynak köszönhetően nagyobb légáteresztő képességet nyer. Emellett a könnyebb karbantartást is élvezheti, mivel a hagyományos pamuttól eltérően az ágyneműhuzat kevésbé gyűrődik és jobban szárad. Az ágyneműhuzat mindkét oldalán egyforma, és cipzárral záródik. A készlet tartalma: 1x párnahuzat 70 x 90 cm 1x paplanhuzat 140 x 200 cm
| Anyag | Pamut, 100% poliészter |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Virágok |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 200 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Sztandard egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
80% pamut, a többi poliészter. Elég jó, nem kell vasalni. Szép karácsonyi minta.
Kellemes anyag, minden rendben ajánlom
alacsony ár, jó minőség

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, csíkos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron

Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron