

A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 3395 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A szilikon forma aprósüteményre segít Önnek egyszerűen elkészíteni érdekes alakú aprósüteményeket, amivel örömet szerez nemcsak gyermekeinek. A sütemények biztosan sikerülni fognak, hisz a tészta nem ragad és gyönyörűen kifordulnak a formából is. A forma ellenáll a magas hőmérsékleteknek 240°C-ig és nem köti meg az ételek ízét és szagát. A szilikon nagyon népszerű anyag, amely különleges tulajdonságainak köszönhetően alkalmazásra talált a konyhában is.
| Szélesség: | 21 cm |
|---|---|
| Mélység: | 31 cm |
| Alkalom | Karácsony |
|---|---|
| Típus | Mézeskalács |
| Anyag | Szilikon |
| Szín | Piros |
| Hosszúság | 31 cm |
| Mikrohullámú sütő | Igen |
| Mosogatógép | Igen |
| Szezon | Karácsonyi |
| Gyártó | Banquet |
Felhasználói értékelések
a premiera csak egy hét múlva lesz...de mivel már van néhány szilikon formám és használom is őket, továbbra is elégedett leszek...