




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Anyag 100% fésült mercerizált pamut Szín Fehér Méretek Szélesség: 70 cm Hosszúság: 90 cm Kialakítás Ne fehérítse, ne tisztítsa vegyileg Ajánlott mosási hőmérséklet (a gyártó címkéje szerint) Hotelzseb záródás A csomag tartalmaz 1 db-ot
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Rögzítés | Gombok |
| Forma | Téglalap |
| Termék színe | Fehér |
| Anyaga | 100% pamut |
| Grammsúly | 160 g/m2 |
| Ajánlott mosási hőmérséklet | 90 °C |
| Ár | Olcsó 5 000 Ft-ig |
| Méret | 70 x 90 cm |
| Elhelyezés | Beltéri |
| Hosszúság | 90 cm |
| Súly | 0,25 kg |
| Készletek | Külön párnahuzat |

Téglalap alakú, egyszínű
Raktáron
70×90 cm, téglalap alakú, egyszínű
Raktáron
Pamut, téglalap alakú, gombos
Raktáron
Cipzáras, pamut, egyszínű
Raktáron
Pamut, skandináv stílusú, henger alakú
Raktáron
Pamut, négyzet alakú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
70×90 cm, pamut, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
45×75 cm, cipzáras, pamut
Raktáron
70×90 cm, pamut, téglalap alakú
Raktáron
Pamut, téglalap alakú, gombos
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, egyszínű
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Szatén, cipzáras, pamut
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
50×70 cm, cipzáras, téglalap alakú
Raktáron
Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron

Cipzáras, pamut, virágos
Raktáron
Cipzáras, pamut, modern stílusú
Raktáron
Cipzáras, pamut, négyzet alakú
Raktáron
Cipzáras, négyzet alakú, poliészter
Raktáron
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban

180×200 cm, gumis, pamut
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

Anatómiai, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
18×120×200 cm, rugós, hab
Raktáron
Gumis, pamut
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
90×200 cm, lamellás, állítható
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
70×140 cm, gumis, jersey
Raktáron
88×169 cm, tárolóhellyel, fa
Raktáron
140×200 cm, léces
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Húsvéti, krepp, mikroszálas
Raktáron
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Pamut, franciaágyra, egyszemélyes ágyra
Raktáron
200×220 cm, gyapjú, gyapjú hatású
Raktáron
75×75 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron