









A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 12 995 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A 4Home márka Silent night mikroflanel ágyneműhuzata téli oázissá varázsolja hálószobáját. A tompított acélkék árnyalatot finom hópehely- és fémotívumokegészítik ki, amelyek csendes téli éjszaka hangulatát idézik. Az ágyneműhuzat harmonikus és hangulatos hatást kelt, így tökéletes társ lesz azoknak az estéknek, amikor csak be akarja burkolózni és pihenni. A 100% poliészterből készült, 240 g/m² súlyú puha mikroflanel rendkívüli puhaságot és melegséget kínál. A szövet sűrű szálú, így gyorsan felmelegszik és egész éjszaka kellemes tapintású marad. Az ágyneműhuzat színtartó, bolyhosodásnak ellenálló és érzékeny bőrre is kíméletes, így melegség és puhaság veszi körül. A minőséget és az egészségre való ártalmatlanságot az OEKO-TEX Standard 100 tanúsítvány igazolja, amely garantálja, hogy az ágyneműhuzat biztonságos. A mikroflanel gyorsan szárad, nem gyűrődik és nem igényel vasalást, így gondozása teljesen gondtalan. Az ágyneműhuzat 40 °C-on ajánljuk mosni, mosás után elegendő szabad levegőn szárítani. Praktikus cipzárral rendelkezik, amely megkönnyíti a huzat a paplanra húzását. A 140 × 220 cm-es paplanhuzat és a 70 × 90 cm-es párnahuzat méretei ideálisak egy hosszabb egyszemélyes ágyhoz. A termék fő előnyei téli motívum hópelyhekkel és fákkal acélkék árnyalatban puha és meleg mikroflanel, ideális télen gyorsan szárad, nem gyűrődik és nem kell vasalni bőrbarát, érzékeny alvók számára is alkalmas cipzárral zárható, kényelmes átöltözéshez könnyű karbantartás, szabad levegőn történő szárítás ajánlott OEKO-TEX Standard 100 tanúsítás A csomag tartalma 1× paplanhuzat 140 × 220 cm 1× párnahuzat 70 × 90 cm
| Anyag | Mikroflanel, 100% poliészter |
|---|---|
| Szín | Kék |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Vasalás | Nem szabad vasalni |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
puhánk, télen szépen melegít.

Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron

Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, virágos, pöttyös
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, virágos
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron

Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron