Ajánljuk
Szétnyitható sarok kanapé RIGATTO VI PRO 1 Bal Méz
Méretek 71×279×206 cm
Előző árak
- 2026. 05. 27. - 411 299 Ft
- 2025. 01. 30. - 411 299 Ft
- 2025. 01. 26. - 426 219 Ft
- 2024. 11. 30. - 433 339 Ft
- 2024. 11. 25. - 408 809 Ft
- 2024. 11. 09. - 817 618 Ft
- 2024. 10. 10. - 822 698 Ft
- 2024. 09. 29. - 814 078 Ft
- 2024. 07. 26. - 781 638 Ft
- 2024. 07. 16. - 789 378 Ft
- 2024. 07. 01. - 777 218 Ft
- 2024. 06. 24. - 796 798 Ft
- 2024. 06. 19. - 813 838 Ft
- 2024. 03. 17. - 797 898 Ft
- 2024. 02. 29. - 756 558 Ft
- 2024. 02. 23. - 789 298 Ft
- 2024. 02. 14. - 795 378 Ft
- 2024. 01. 28. - 714 898 Ft
- 2024. 01. 15. - 728 178 Ft
Termékleírás
Szétnyitható sarok ülőgarnitúra RIGATTO VI PRO 1. Tágas helyként szolgál majd a kényelmes pihenéshez. Könnyedén kihajthatja és élvezheti a nagy, alvásra alkalmas területet. - minőségi anyagok használata - állítható fejtámlák - finom varrás az ülésen - érdekes design - könnyű összeszerelés Párna töltelék: A töltelék rugalmas poliuretán habból és nagyon tartós rugókból készül. Puha üléskényelmet biztosít. Anyag: A Kronos egy plüss anyag, kellemes és puha tapintású. A szövetet az anyag árnyékolása jellemzi. A Paros nagyon finom és puha tapintású. Tulajdonságainak köszönhetően a bársonyszövetek közé tartozik. A szövet finom szerkezete kellően erős. Csak a következő színben kínáljuk: bézs Karbantartás: Kerülje a vegyszerek használatát.
Méretek
| Szélesség: | 279 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
| Magasság: | 71 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Skandináv |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Sarok típus | Balos |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Ülés magasság | 43 cm |
| Magassága egy láb | 10 cm |
| A termék színe | Fekete;Piros;Lila;Barna;Kék;Rózsaszín;Szürke;Zöld;Sárga |
| Mérete nyitott állapotban | 126x213 cm |
| Forma | L alak |
| Üveg színváltozata | Méz |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Tárhely | Igen |
| Ülésmélység | 58 cm |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kanapé oldala (jobb vagy bal) | Bal |
| Ülő helyek száma | 3;3 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 60 cm |
| Súly | 130 kg |
| Anyag | Fa;Fém;Műanyag;Laminált faanyag;Sima szövet |
| Láb anyaga | Fém |
| Hátsó anyag | Szövet |
| Sarok | Jobb;Bal, Igen |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | SG-nábytek |




















