Ajánljuk
Szétnyitható sarok kanapé RIGATTO II PRO 1 Jobb Piros
Méretek 71×346×206 cm
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 535 649 Ft
- 2025. 01. 30. - 535 649 Ft
- 2025. 01. 26. - 555 079 Ft
- 2024. 11. 30. - 564 339 Ft
- 2024. 11. 25. - 532 399 Ft
- 2024. 11. 09. - 1 064 798 Ft
- 2024. 10. 10. - 1 071 418 Ft
- 2024. 09. 29. - 1 060 198 Ft
- 2024. 07. 26. - 1 017 958 Ft
- 2024. 07. 16. - 1 028 098 Ft
- 2024. 07. 01. - 1 012 118 Ft
- 2024. 06. 24. - 1 037 938 Ft
- 2024. 06. 19. - 1 059 898 Ft
- 2024. 03. 17. - 1 039 138 Ft
- 2024. 02. 29. - 1 021 278 Ft
- 2024. 02. 23. - 1 065 318 Ft
- 2024. 02. 14. - 1 073 878 Ft
- 2024. 01. 28. - 964 998 Ft
- 2024. 01. 15. - 982 938 Ft
Termékleírás
Sarokülőgarnitúra RIGATTO II PRO 1. Tágas helyként szolgál majd a kényelmes pihenéshez. Könnyedén kihajthatja és élvezheti a nagy, alvásra alkalmas területet. - minőségi anyagok használata - állítható fejtámlák - finom varrás az ülésen - érdekes design - könnyű összeszerelés Párna töltelék: A töltelék rugalmas poliuretán habból és nagyon tartós rugókból készül. Puha üléskényelmet biztosít. Anyag: A Kronos egy plüss anyag, kellemes és puha tapintású. A szövetet az anyag árnyékolása jellemzi. A Paros nagyon finom és puha tapintású. Tulajdonságainak köszönhetően a bársonyszövetek közé tartozik. A szövet finom szerkezete kellően erős. Csak a következő színben kínáljuk: bézs Karbantartás: Kerülje a vegyszerek használatát.
Méretek
| Szélesség: | 346 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
| Magasság: | 71 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható, Állítható |
|---|---|
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Alacsony |
| Szín | Piros |
| Magassága egy láb | 10 cm |
| A termék színe | Fekete;Piros;Lila;Krém;Kék;Narancssárga;Rózsaszín;Szürke;Zöld;Sárga |
| Forma | U alakú |
| Tárhely | Igen |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Kanapé oldala (jobb vagy bal) | Jobb |
| Súly | 130 kg |
| Láb anyaga | Fém |
| Hátsó anyag | Szövet |
| Sarok | Jobb;Bal, Igen |
| Ülés magasság | 43 cm |
| Karfa szélessége | 30 cm |
| Üveg színváltozata | Piros |
| Mérete nyitott állapotban | 126x270 cm |
| Huzat anyaga | Szövet |
| Ülésmélység | 58 cm |
| Ülő helyek száma | 4;4 |
| Mosható huzat | Nem |
| Kartámasz magassága | 60 cm |
| Anyag | Fém;Laminált faanyag;Sima szövet |
| Kinyitható | Igen |
| Gyártó | SG-nábytek |















