










A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 11 995 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A stílusos, letisztult mintájú pamut ágyneműhuzat bármelyik hálószobát remekül kiegészíti. A hagyományos skót kocka elegáns motívuma a barna és a bézs semleges árnyalataiban tökéletesen kiegészíti a belső teret, és garantáltan nem bántó még egy tisztán férfiszobában sem. Az ágyneműhuzatot nemcsak az elegáns dizájnnak, hanem a kiváló minőségű és kellemes 100% pamutnak köszönhetően is szeretni fogja, amely maximális kényelmet garantál. Az ágyneműhuzat kétoldalas - egyik oldalán barna-szürke alapon kockás minta, másik oldalán fehér alapon kockás. Így szabadon kombinálhatja, és naponta cserélheti ágyát. A maximális kényelem érdekében az ágyneműhuzat praktikus cipzárral rendelkezik. A készlet tartalma: · 1x párnahuzat 70 x 90 cm · 1x paplanhuzat 140 x 220 cm
| Szélesség: | 140 cm |
|---|
| Anyag | Pamut |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Rögzítés | Cipzáras |
| Motívumok | Csíkos |
| Típus | Egyszemélyes |
| 4home | 4HOME |
| A párna méretei | 70 x 90 cm |
| A takaró méretei | 140 x 220 cm |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Az ágy tipusa | Meghosszabbítható egyszemélyes ágy |
| Bezárás | Cipzár |
| Méret | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Szárítógép | Igen |
| Vasalás | Közepes hőmérsékleten javasoljuk a vasalást |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
Minőségi anyag

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, krepp, mikroszálas
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
135×200 cm, egyszemélyes
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron
Pamut, krepp, cipzáras
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, francia
Raktáron
Pamut, szatén, damaszt
Raktáron
Krepp, mikroszálas, csíkos
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Pamut, muszlin, cipzáras
Raktáron
Krepp, mikroszálas, cipzáras
Raktáron

Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Flanel, mikroszálas, cipzáras
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszemélyes
Raktáron
Pamut, cipzáras, egyszínű
Raktáron
Pamut, cipzáras, virágos
Raktáron
Mikroszálas, cipzáras, mikroflanel
Raktáron