







Méretek 240×260 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Könnyű és meleg ágytakaró finom steppeléssel és az oldalait díszítő bájos fodrokkal. Az ágytakaró extra melegséget és kényelmet biztosít, ráadásul finom eleganciát varázsol hálószobájába. Specifikációk:Színe: fehérAnyaga: 100% poliészter Méretek: 240 x 260 cmKellemes tapintású, kiváló minőségű anyag Szép csomagolás - tökéletes ajándék ötlet
| Szélesség: | 240 cm |
|---|---|
| Mélység: | 260 cm |
| Típus | Franciaágyra |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Anyag | Poliészter |
| Hossz | 260 cm |
| Stílus | Vintage, Retro, Provanszál, Rusztikális |
| Tulajdonságok | Steppelt ágytakarók |

Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
220×240 cm
Elérhető 2 webáruházban

220×240 cm, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
240×260 cm
Raktáron
Egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
240×260 cm, franciaágyra
Raktáron
220×230 cm
Raktáron
Pamut, egyszemélyes ágyra, franciaágyra
Raktáron

Játékkonyhák
Kiszállítás 3 nap múlva
Játékkonyhák
Kiszállítás 3 nap múlva
Játék szerszámkészletek
Kiszállítás 3 nap múlva
Elektromos, 30–38 cm, 44–48 cm
Kiszállítás 3 nap múlva

Játékkonyhák
Kiszállítás 3 nap múlva
Játékkonyhák
Kiszállítás 3 nap múlva

Játékkonyhák
Kiszállítás 3 nap múlva

Játékkonyhák
Raktáron



Kültéri, textil
Kiszállítás 3 nap múlva

Benzines, 39–43 cm, 30-50 liter
Kiszállítás 3 nap múlva