







Méretek 200×240 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Az ágytakaró hihetetlen puhaságával és fényével lenyűgöz mindenkit. Kellemes tapintású bársonyos anyagból készült, amely a fény beesési szögétől függően finoman csillog és csodálatos vizuális hatásokat biztosít. A finom varrás és a gondos eldolgozás mutatja a szépségre és a minőségre való törekvésünket. Specifikációk:Színe: barnaAnyaga: 100% poliészter Mérete: 220 x 240 cmKényeztető, kiváló minőségű anyagSzép csomagolás - tökéletes ajándék ötlet
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 240 cm |
| Típus | Franciaágyra |
|---|---|
| Hossz | 240 cm |
| Minta | Mintás, Egyszínű, Absztrakt |
| Anyag | Bársony, Poliészter |
| Tulajdonságok | Steppelt ágytakarók |
| Stílus | Skandináv, Modern |

220×230 cm
Raktáron