Ajánljuk
Előszoba fal AMI 16 Krém Fehér
Méretek 225×190×40 cm
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 311 339 Ft
- 2025. 01. 30. - 311 339 Ft
- 2025. 01. 26. - 322 629 Ft
- 2024. 12. 04. - 339 119 Ft
- 2024. 11. 27. - 287 489 Ft
- 2024. 11. 25. - 319 929 Ft
- 2024. 10. 22. - 559 876 Ft
- 2024. 10. 10. - 546 593 Ft
- 2024. 09. 28. - 543 863 Ft
- 2024. 07. 16. - 528 621 Ft
- 2024. 07. 01. - 533 871 Ft
- 2024. 06. 24. - 538 561 Ft
- 2024. 02. 29. - 518 331 Ft
- 2024. 01. 28. - 529 601 Ft
- 2024. 01. 15. - 539 436 Ft
Termékleírás
Előszoba fal Emi 16. Tartalma: 1x szekrény tükörrel, 1x gardróbbővítő, 1x akasztós szekrény, 1x cipőtartó, 1x fogas, 15x kárpitozott panelek. A kárpitozott paneleket közvetlenül a falra, a szekrényre és a cipőtartóra kell rögzíteni ragasztó segítségével. A ragasztót a csomag nem tartalmazza. Anyag: minőségi laminált huzat - A TRINITY szövet puha és kellemes tapintású velúr anyag. Jellemző tulajdonsága a nagy kopásállóság és a fénynek való kitettség. A fal teljes méretei: magasság 225 cm, szélesség 190 cm, mélység 40 cm A panelek méretei: 2x magasság 40 cm, szélesség 50 cm, 4x magasság 30 cm, szélesség 38 cm, 1x magasság 15 cm, szélesség 38 cm, 8x magasság 30 cm, szélesség 50 cm Szekrény mérete: magasság: 185 cm szélessége: 90 cm mélysége: 40 cm A gardróbbővítés méretei: magasság: 40 cm szélessége: 90 cm mélysége: 40 cm Cipőtartó méretei: magasság: 49,5 cm szélesség: 100 cm mélysége: 40 cm A függesztett szekrény méretei: magasság: 40 cm szélesség: 100 cm mélysége: 40 cm Akasztó méretei magasság: 15 cm szélesség: 100 cm 6 horog Karbantartás: Puha ronggyal törölje tisztára a bútor felületét. Kerülje a vegyszerek használatát. A falat szétszerelt állapotban szállítjuk.
Méretek
| Szélesség: | 190 cm |
|---|---|
| Mélység: | 40 cm |
| Magasság: | 225 cm |
Specifikációk
| Tükörrel | Igen |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Fa mintázat | Tölgyfa |
| Cipősszekrénnyel | Igen |
| Felület | Matt |
| A termék színe | Fehér;Fekete;Piros;Lila;Barna;Kék;Narancssárga;Rózsaszín;Szürke;Zöld;Sárga |
| Tükrös szekrény mélysége | 40 cm |
| Akasztós szekrény szélessége | 100 cm |
| Szekrény bővítmény magassága | 40 cm |
| Furcsa | Ajtó;Kidönthető |
| Összeszerelést igényel | Igen |
| Akasztó magassága | 15 cm |
| Színváltozat | Fehér, Krém |
| Akasztós szekrény magassága | 40 cm |
| Súly | 144 kg |
| Hátsó anyag | Faros lemez |
| Tükrös szekrény magassága | 185 cm |
| Dekoráció | Artisan tölgy |
| Ülő helyek anyaga | Szövet |
| Ülés magasság | 49,5 cm |
| Polcok száma | 4 |
| Él | PVC |
| Tükrös szekrény szélessége | 90 cm |
| Ülésmélység | 40 cm |
| Akasztók száma | 6 |
| Szekrény bővítmény szélessége | 90 cm |
| Akasztós szekrény mélysége | 40 cm |
| Tükör | Igen |
| Polcok | Igen |
| Cipősszekrény szélessége | 40 cm, 100 cm |
| Anyag | Fém;Műanyag;Üveg;Laminált faanyag;Sima szövet |
| Akasztó szélessége | 100 cm |
| Fali | Igen |
| Ajtók száma | 8 |
| Gyártó | Signal-nabytek |









