


A legjobb ár az elmúlt 30 napban: 18 645 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A nyári takaró szellős és könnyű. A takarót panel mintával steppelték, amelynek köszönhetően kellően biztosított a töltet az elmozdulás ellen. Mosógépben is mosható és szárítódobban is szárítható. A szárítódobban történő szárítás csökkentett hőmérsékleten lehetséges.
| Szezon | Nyár |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| A felületi szövet anyaga | 100 % poliészter |
| A kitöltés anyaga | 100 % poliészter (üreges rostszál) |
| A takaró méretei | 240 x 200 cm |
| A töltet súlya | 720 g |
| Ajánlott mosás | 60 °C |
| Az ágy tipusa | Standard kétszemélyes ágy |
| Méret | 240 x 200 cm |
| Súly | 150 g/m2 |
| Szárítógép | Igen |
| Szezonális alkalmazás | Nyári |
| Gyártó | Kvalitex |
Felhasználói értékelések
Minőségi - ajánlom.

140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári, hipoallergén
Raktáron
Egész évben használható, hipoallergén
Raktáron
220×240 cm, egész évben használható, üreges szál töltetű
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Téli, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
130×160 cm

260×240 cm, nyári
Raktáron
140×200 cm, egész évben használható, hipoallergén
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
140×220 cm, nyári, hipoallergén
Raktáron
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
200×220 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron