






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kültéri fali lámpa LED technológiával.Színhőmérséklet: 4000K.Magas védettség IP54.Üzemi hőmérséklet: -15 °C és +45 °C között.Sugárzási szög: 125°.
| Típus | Fali |
|---|---|
| Feszültség | 230V |
| A teljes fényáram | 220 lm |
| Stílus | Egyéb |
| Izzók száma | 1 |
| Behatolás védettség | IP54 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyszögletes |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Fény színe | Nappali fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 10 W |
| Hely | Kert és utak |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| Sugárzási szög | 125 ° |
| A fényforrás átlagos élettartama | 10000 h |
| Kapcsolási ciklusok száma | 10000 ON/OFF |
| Series | ENTERA Kobi |
| Gyártó | Kobi |

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
Raktáron
Álló, fém
Raktáron

Fali
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fém
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Fém
Raktáron
Fali
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron

Álló
Raktáron


Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, talajba építhető
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, fém
Raktáron

Álló, fém
Raktáron
Fali, 230V, fém
Raktáron
Álló
Raktáron

Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
Raktáron
Energiatakarékos, LED, GU10
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, csipeszes
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, konyhába, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Bronz, 230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED szalagok, műanyag, klasszikus
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobaba és nappaliba, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás

230V
RaktáronIngyenes szállítás
LED, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás