








Méretek 76×141×70 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a kényelmes és stílusos dívány tökéletesen illeszkedik bármilyen modern, kortárs vagy hagyományos enteriőrhöz. Puha tapintású kárpit borítja, és kiváló minőségű habbal van töltve a legnagyobb kényelem érdekében. Gyönyörű falábakon áll ez a stílusos és szemet gyönyörködtető darab. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x dívány
| Szélesség: | 141 cm |
|---|---|
| Mélység: | 70 cm |
| Magasság: | 76 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szín | Barna |
| Név | LORMONT |
| Minta | Egyszínű |
| Súly | 34 kg |
| Terhelhetőség | 300 kg |
| Főbb anyagok | Poliészter |
| További anyagok | Furnér, Kaucsukfa (gumifa) |
| Sku | 156090 |

Modern stílusú, szövet, állítható
Elérhető 4 webáruházban
Raktáron