






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern, LED technológiával rendelkező napelemes fali lámpa. Ideális terasz vagy pergola megvilágítására. PIR mozgásérzékelőt tartalmaz. Érzékelési távolság: 10 m. Érzékelési szög: 120°. Időbeállítás: 10 s - 1 perc. Szürkületi beállítás: 30-200 lx. Akkumulátor üzemidő: akár 40 óra. Az egyedülálló "szürkülettől hajnalig" funkció automatikusan bekapcsolja a lámpákat, amikor besötétedik, ami ideális a hosszú nyári estékre vagy a biztonságod érdekében. Az UltraEfficient lámpák közé tartozik, amelyek új technológiát alkalmaznak a szén-dioxid-kibocsátás, az anyagpazarlás és az energiafogyasztás csökkentésére. Telepítéséhez nincs szükség elektromos vezetékekre. Az ellenálló, nyomás alatt öntött alumínium test antracit felülettel rendelkezik. A magas IP44 védettségnek köszönhetően fröccsenő víz ellen védett.Tápegység: beépített 1800 mAh kapacitású Li-Ion akkumulátor.
| Mozgásérzékelős | Igen |
|---|---|
| Szolár | Igen |
| Típus | Fali, Talajba építhető |
| Anyag | Fém |
| Stílus | Egyéb |
| Hely | Kert és utak/Lugas |
| Funkció | LED technológia/Szolár technológia/Érzékelős |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 20 W |
| Színhőmérséklet | 3000 K |
| A teljes fényáram | 255 lm |
| Színvisszaadási index (cri) | 80 Ra |
| A fényforrás átlagos élettartama | 50000 h |
| Kapacitás | 1800 mAh |
| Elem élettartam | 40 h |
| Feszültség | 4 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 3 |
| Garanciális időszak | 60 hónap |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 1,2 W |
| Series | TYLA Philips, SOLAR Philips |
| Gyártó | Philips |

Fali
Raktáron
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Álló, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Mennyezeti, fém
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás

Álló
Raktáron
Álló, talajba építhető
Raktáron
Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Talajba építhető, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Mozgásérzékelős, fali, fém
Raktáron

Műanyag
RaktáronIngyenes szállítás


Fali, 230V, fém
Raktáron

Fali, fém
Raktáron
Álló
Raktáron
Talajba építhető
Raktáron
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Álló, fém
Raktáron
Fém
Raktáron
Talajba építhető
RaktáronIngyenes szállítás


Fali
Raktáron
Fém
Raktáron
Elektromos
RaktáronIngyenes szállítás
230V, álló
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronLED, üveg, modern stílusú
Raktáron
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti
Raktáron
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
IP44, fali
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Retró, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, meleg fehér
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, 230V, felületre szerelhető
Raktáron