

Méretek 89×60×42 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
szín akác / fehérmobil kerekekenegy fiók fém futókkal2 ajtó, 1 nyitott polca felső rész maximális terhelhetősége 25 kg
| Szélesség: | 60 cm |
|---|---|
| Mélység: | 42 cm |
| Magasság: | 89 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Felület | Matt |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Súly | 20 |
| Csomagolt | KARTON: 1 db (méretek, sz/h/m.: 41 × 12 × 87 cm) |

76×80×40 cm, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×98×29 cm, fa, rusztikus
Raktáron