







Méretek 110×132×37 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
anyaga mézes árnyalatú, viaszos tömör fenyő 3 üvegajtó, 1 polc, fém díszes fogantyúkkalmegfelelő kiegészítője a Corona komódnak 1639 vagy 1632 a Corona szett része
| Szélesség: | 132 cm |
|---|---|
| Mélység: | 37 cm |
| Magasság: | 110 cm |
| Fa mintázat | Fenyő |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Felület | Matt |
| Üvegezett | Igen |
| Alak | Egyenes |
| Típus | Egyrészes |
| Súly | 27 |
| Csomagolt | KARTON: 1 db |

76×80×40 cm, modern stílusú, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
85×98×29 cm, fa, rusztikus
Raktáron