Hasonlítsd össze az árakat 39 600 Ft-tól 2 webáruházban:
RaktáronIngyenes szállítás14 napos termékvisszaküldés
Raktáron14 napos termékvisszaküldés
Méretek 82×70×35 cm
Válassz 2 üzlet közül 39 600 Ft és 39 600 Ft közötti árkategóriában:
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
szín bükk, egy variálható polc
| Szélesség: | 70 cm |
|---|---|
| Mélység: | 35 cm |
| Magasság: | 82 cm |
| Alak | Egyenes |
|---|---|
| Ajtónyitás típus | Klasszikus |
| Funkció | Polc |
| Ajtó típus | Tömör |
| Felület | Matt |
| Fa mintázat | Bükkfa |
| Anyag | Laminált |
| Súly | 20 |
| Csomagolt | KARTON: 1 db (méretek, sz/h/m.: 36 × 12 × 81 cm) |

Polcos, modern stílusú, fiókos
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, modern stílusú, matt
RaktáronIngyenes szállítás
Polcos, matt, 2-ajtós
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
Raktáron
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás
Fiókos, matt, klasszikus ajtónyitás típusú
Raktáron
Polcos, szövet, matt
Elérhető 3 webáruházban
Kiszállítás 2 nap múlva
Polcos, modern stílusú, tölgyfa
RaktáronIngyenes szállítás