







Méretek 88×114×78 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez a klasszikus mexikói dizájn ihlette ülőalkalmatosság felfrissíti bármely beltéri és kültéri életteret. Ülőfelülete rattanból, precíz zsinórfonással készült, fekete színben. Az acélból készült négylábú talapzat teljes stabilitást biztosít. Ez a pad bármely retró vagy modern teraszon megállja a helyét, de beltéri nappali bútoraként is nagyon jól fog kinézni. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x pad
| Szélesség: | 114 cm |
|---|---|
| Mélység: | 78 cm |
| Magasság: | 88 cm |
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Név | ACAPULCO |
| Súly | 10 kg |
| Terhelhetőség | 300 kg |
| Főbb anyagok | Szintetikus rattan |
| További anyagok | Acél |
| Stílus | Modern |
| Sku | 369089 |

Fa
Raktáron
Karfás
Raktáron
70×180×56 cm, fa
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fa
Raktáron
Fa, műanyag
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás