




Méretek 33×39 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Ez az egyedi és aranyos dekoráció nem hiányozhat gyermeked szobájából, ez az elefánt alakú plüss falidísz biztosan mindenkit elbűvöl. Ezüst flitteres agyarai és kis koronája azok az elemek, amelyek kivételes bájt kölcsönöznek neki. Helyezd az ágy fölé, és párosítsd más kiegészítőkkel, hogy kisgyermeked élvezhesse a kifejezetten neki kialakított teret. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x Fali dekoráció
| Szélesség: | 39 cm |
|---|---|
| Magasság: | 33 cm |
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Név | TANTOR |
| Forma | Állat formájú |
| Súly | 0 kg |
| Főbb anyagok | Pamut |
| Sku | 368595 |

Fából
Raktáron
Skandináv stílusú, fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fából
Raktáron
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, álló, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Elektromos, függő
RaktáronIngyenes szállítás
Álló
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas
RaktáronIngyenes szállítás
Fémvázas, szögletes
RaktáronIngyenes szállítás