Briloner 7142-414 - LED Mennyezeti lámpa FIRE LED/21W/230V 4000K
Nincs raktáron
Előző árak
Termékleírás
Specifikációk
Fő anyagMűanyag
Fény  színeKözépfehér
SzínFehér
Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye21 W
TípusMennyezeti lámpa
HelyNappali/Hálószoba
FunkcióLED technológia
AlakNégyzetes
Behatolás védettségIP20
FoglalatBeépített LED fényforrás
A forrás maximális bemeneti teljesítménye21 W
Izzók száma1
Az izzók a csomag részét képezikIGEN (LED)
A forrás bemeneti teljesítménye21 W
Klasszikus izzónak megfelelő140 W
Színhőmérséklet4000 K
A teljes fényáram2000 lm
A fényforrás átlagos élettartama25000 h
Feszültség230 V