






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A termék közvetlenül a gyártótól, a Briloner márkától származik, raktárunkban van, ára 8090.00 HUF, és 3 év garanciával rendelkezik.
| Fő anyag | Műanyag |
|---|---|
| Fény színe | Középfehér |
| Szín | Fehér |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | LED technológia |
| Alak | Négyzetes |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Izzók száma | 1 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 21 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 140 W |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| A teljes fényáram | 2000 lm |
| A fényforrás átlagos élettartama | 25000 h |
| Feszültség | 230 V |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 2 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Stílus | Egyéb |
| Series | FIRE Briloner |
| Gyártó | Briloner |

Meleg fehér
Raktáron

Fém, műanyag, átmérő
Raktáron
Fém, műanyag, átmérő
Raktáron
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás

Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag
Raktáron
Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Okos
Raktáron
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás

Középfehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
RaktáronIngyenes szállítás



Fém, műanyag, átmérő
RaktáronIngyenes szállítás
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Okos
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, meleg fehér, középfehér
Raktáron
Fém, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, műanyag, meleg fehér
RaktáronIngyenes szállítás


Üveg, műanyag, szélesség
RaktáronIngyenes szállítás
Szélesség, magasság, mélység
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Meleg fehér
Raktáron
Fém, műanyag
RaktáronIngyenes szállítás
Középfehér
RaktáronIngyenes szállítás