


Méretek 22-31×128×67 cm
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Fa melegágy természetes fenyőfából. A tömések átlátszó polikarbonátból készülnek, UV védelemmel. A fedelet 2 nyitási pozícióba állíthatja. A melegágynak nincs alja. Ideális a zöldségek és fűszernövények növekedésének felgyorsítására. Az FSC tanúsítvány garantálja, hogy a felhasznált fa gondosan kezelt erdőkből származik, ahol szigorú ökológiai és társadalmi követelményeket betartanak. Termék részletek: termék magassága : 22-31,5cm termék szélessége : 128cm termék mélysége: 67cm teljes súlya: 7 kg anyaga: fenyő szín: natúr csomag mérete: 130x70x7cm csomagolóanyag : karton Csomag tartalma: 1 x melegágy
| Szélesség: | 128 cm |
|---|---|
| Mélység: | 67 cm |
| Magasság: | 22-31 cm |
| Anyag | Fa |
|---|---|
| Típus | Gőzösök |
| Fűtött | Nem |
| Hosszúság | 67 cm |
| Töltőanyag | Polikarbonát |
| Az építés anyaga | Fenyő |

Álló, hordozható
Kiszállítás 1 nap múlva


Csúszdával
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva
200×103×40 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva

168×130×60 cm
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva



80×93×60 cm
Kiszállítás 1 nap múlva

Unikornis
Kiszállítás 1 nap múlva
Csúszdával
Kiszállítás 1 nap múlva
Csúszdával
Elérhető 2 webáruházban
Kiszállítás 1 nap múlva


Fali, analóg, modern stílusú
Kiszállítás 1 nap múlva