







A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Vélemények megtekintéseKapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Adjon otthonának egy csipetnyi eleganciát a Paris sötétítő függönnyel. Az egyszerű, egyszínű, luxus smaragdzöld színű dizájn garantáltan megragadja a tekintetet, és szokatlan csavart hoz bármely helyiségbe. A minőségi anyag szép bársonyos kivitelben nagyszerű, könnyen karbantartható és nagyon kellemes tapintású. A 80-90%-os sötétítő kialakítás megakadályozza a napfényt vagy az utcáról érkező zavaró éjszakai fényt, és tökéletes védelmet biztosít a kíváncsiskodó külső szemek elől. A csomagban 8 darab fehér színű fém flip-flop gyűrű található a függönyrúdra való egyszerű felakasztáshoz. Külső gyűrű átmérője: 38 mm, belső gyűrű átmérője: 32 mm.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|
| Szín | Zöld |
|---|---|
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| A szettben található darabok száma | 1 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Méret | 150 x 250 cm |
| Méretek | 150 x 250 cm |
| Súly | 280 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
A vásárlók leggyakrabban ezt említették:
Felhasználói értékelések
Az áru minőségi. Megfelel az elképzeléseimnek.
Kiválóan sötétít, hangszigetel.
Könnyen porosodik a plüss felülete.
Szép szín és a szoba sötétítése
Előny
Puha és sima, mint a bársony és gyönyörű szín

90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron

53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron
A
Raktáron


18×48 cm
Raktáron