







Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
A Dublin sötétítő függöny tökéletesen hangulatossá teszi a belső teret. A stílusos sötétszürke színű, egyszerű, egyszínű dizájn remek kiegészítője a modern és a klasszikus belső tereknek egyaránt. A kiváló minőségű, matt felületű anyag nagyszerű a könnyű karbantartás szempontjából, valamint nagyon kellemes tapintású. A 70-80%-os kellemes árnyékolással rendelkező sötétítő kialakítás megakadályozza a napfényt vagy az utcáról érkező zavaró éjszakai fényt, és tökéletes védelmet nyújt a kívülről jövő kíváncsi tekintetekkel szemben. A csomagban 8 darab fehér színű fém flip-flop gyűrű található a függönyrúdra való egyszerű felakasztáshoz. Külső gyűrű átmérője: 38 mm, belső gyűrű átmérője: 32 mm.
| Szélesség: | 150 cm |
|---|
| Stílus | Modern |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Minta | Egyszínű |
| Típus | Blackout |
| Anyag | Poliészter |
| A szettben található darabok száma | 1 db |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Méret | 150 x 250 cm |
| Méretek | 150 x 250 cm |
| Súly | 200 g/m2 |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | 4Home |
Felhasználói értékelések
valóban lesötétíti a szobát, kellemes megjelenésűek - ajánlom.

Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
Kész, virágmintás, pamut
Raktáron
90×200 cm, ajtófüggöny, egyszínű
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
Játék szerszámkészletek
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron

31×7 cm, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron



18×48 cm
Raktáron
A
Raktáron
53×33 cm, lányoknak, mély
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron