Ezek is tetszhetnek
Globo 36131 - LED Napelemes lámpa SOLAR LED/0,9W/3,2V IP44 átlátszó
Előző árak
- 2026. 05. 31. - 14 690 Ft
- 2026. 04. 14. - 14 690 Ft
- 2025. 11. 07. - 16 290 Ft
- 2024. 04. 02. - 17 890 Ft
Termékleírás
Praktikus napelemes lámpa. Egyedi kerti dekoráció. Az alacsony fényerősség miatt dekoratív fényként használható. Napelemmel működik. Automatikusan világít szürkületkor. Világítási idő: 6-8 óra. Fény színe: meleg fehér. Elem: 1 x AA NI-MH 200 mAh (tartozék). Működési hőmérséklet: -20 °C és +60 °C között.
Specifikációk
| Szolár | Igen |
|---|---|
| Típus | Függő |
| Szín | Bézs |
| Anyag | Műanyag |
| Színhőmérséklet | 3200 K |
| Fény színe | Meleg fehér |
| Hely | Kert és utak |
| Feszültség | 3,2 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 0,9 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 0,9 W |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 0,9 W |
| Funkció | Kapcsoló a világítótesten/Szolár technológia/LED technológia |
| Behatolás védettség | IP44 |
| Izzók száma | 1 |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Stílus | Dekoratív/Egyéb |
| Series | SOLAR Globo |
| Gyártó | Globo |
Ajánljuk

Kültéri fali lámpa fekete, beépített LED-del, állítható - Kamile
Fali, 230V, fém
Raktáron
Klasszikus kültéri lámpás fekete 3-lámpás IP44 - New Haven
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa rozsdamentes acél fekete IP44 - Jarra
Fali, 230V, fém
Raktáron
Ipari kültéri állólámpa fekete 65 cm IP44 - Baleno
Álló, talajba építhető, 230V
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna 38cm LED-del IP65 - Hannah
Fali, 230V, fém
Raktáron
Kültéri lámpa acél 80 cm foglalattal IP44 - Malios
Álló, 230V, fém
Raktáron
Rusztikus kültéri fali lámpa sötétszürke IP44 - Kansas
Fali, fém
Raktáron
Klasszikus kültéri fali lámpa antik zöld IP44 - Glasgow
Fali, 230V, fém
Raktáron
Kültéri állólámpa fekete füstös árnyékolóval hatszögletű 30 cm - Denmark
Álló, 230V, fém
Raktáron
Modern fekete lámpás műanyaggal 200 cm IP44 - Sfera
Álló, 230V, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kültéri fali lámpa sötétzöld IP44 - Berta
Fali, 230V, fém
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Charlois
Fali, 230V, fém
Raktáron
Vintage kültéri fali lámpa antik arany - Antigua Up
Szolár, fali, 230V
Raktáron
6 darabos modern fekete GU10 50 mm-es 4 fényhatású IP65-ös talajba süllyeszthető spotlámpa készlet - Cellar
Talajba építhető, 230V, fém
Raktáron
Kültéri lámpa sötétszürke füstüveggel 80cm IP44 aljzattal és mozgásérzékelővel - Malios
Mozgásérzékelős, álló, 230V
Raktáron
Kültéri állólámpa fekete 120 cm IP44 - Havana
Álló, fém
Elérhető 8 webáruházban
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa fekete IP44 - Ruben
Fali, 230V, fém
Raktáron
Régi stílusú kültéri lámpa arany 3-lámpás IP44 - New Haven
Fém, műanyag
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa rozsdabarna IP44 - Ruben
Fali, 230V, fém
Raktáron
Kültéri lámpa sötétszürke opálüveggel 80 cm IP44 aljzattal és mozgásérzékelővel - Malios
Mozgásérzékelős, álló, 230V
Raktáron
Ipari kültéri állólámpa fekete 80 cm IP44 - Charlois
Álló, 230V, fém
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa sötétzöld IP44 - Kansas
Fali, 230V, fém
Raktáron
Ipari kültéri fali lámpa fekete IP44 - Charlois
Fali, 230V, fém
Raktáron
Klasszikus kültéri lámpa fekete 200 cm IP44 - Havana
Álló, 230V, fém
Raktáron
Kültéri fali lámpa antik arany IP44 mozgásérzékelővel - Daphne
Mozgásérzékelős, fali, bronz
Raktáron
Klasszikus kültéri fali lámpa antik arany IP44 - Herb
Fali, 230V, fém
Raktáron
6 db-os kültéri fali lámpa szett fekete négyzet alakú, LED-es IP65 - Gem
Fali, talajba építhető, 230V
Raktáron
2 db-os kültéri fali lámpa készlet fekete mozgásérzékelővel - Rotterdam
Mozgásérzékelős, fali, 230V
Raktáron
Rusztikus kültéri mennyezeti lámpa fa IP44 - Jayla
Mennyezeti, 230V, fa
Raktáron
Modern kültéri fali lámpa fekete 2-lámpás IP44 - Jeffrey
Mennyezeti, 230V, fém
Raktáron


































































