Ajánljuk
LENTIL ágyazható kárpitozott kanapé, 216x95x87 itaka 39
186 100 Ft
Előző árak
- 2026. 04. 01. - 186 100 Ft
- 2025. 05. 13. - 186 100 Ft
- 2025. 05. 05. - 217 100 Ft
- 2025. 04. 09. - 133 560 Ft
- 2025. 04. 09. - 148 400 Ft
- 2025. 02. 14. - 164 900 Ft
- 2024. 04. 03. - 150 100 Ft
- 2024. 03. 26. - 157 400 Ft
- 2024. 03. 22. - 150 100 Ft
- 2024. 03. 07. - 148 300 Ft
- 2024. 01. 29. - 144 600 Ft
Termékleírás
LENTIL ágyazható kárpitozott kanapé. Modern és egyszerű megjelenésű. Az ágykeret kiváló minőségű anyagokból készült. Az összecsukható mechanizmusnak köszönhetően könnyen ággyá alakítható. Egy ágyneműtartó is tartozik hozzá. A lábak természetes dekorral készültek, elegáns kárpitozással, finom varrással. Több színkombináció közül választhat. Összegzés: kárpitozott kanapé alacsony lábak többféle kárpit Használt anyagok: szövet, Bonell rugó, PUR hab
Méretek
| Magasság: | 95 cm |
|---|
Specifikációk
| Ágyneműtartós | Igen |
|---|---|
| Funkció | Ágyazható |
| Stílus | Modern |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Háttámla magassága | Magas |
| Szín | Zöld |
| A csípő magassága | 62 cm |
| A fekvő felület mérete | 190x115 cm |
| A háttámla magassága | 53 cm |
| A lábak magassága | 6 cm |
| Ágyneműtartó | IGEN |
| Anyag | Szövet |
| Az ülőfelület magassága | 46 cm |
| Az ülőfelület mélysége | 53 cm |
| Hosszúság a falig | 87 cm |
| Kárpitozás | Itaka 39 |
| Kinyitható | IGEN |
| Meghatározás | Családnak |
| Súly | 58 kg |
| Szélesség a fal mentén | 216 cm |
| Teljesen kárpitozott | Nincs |
| Gyártó | FUT |
Vélemények
5.01 értékelés
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x


















