





Méretek 27×28 cm
Hagyományos szív alakú kerámiaforma a legjobb házi süteményhez. A DELICIA kerámiaformával szív alakú, tökéletes részletekkel rendelkező házi süteményt készíthet. A DELÍCIA forma máza természetesen tapadásgátló tulajdonságokkal rendelkezik, így a kész torta könnyen kiborítható belőle. Anyaga: vastag falú kerámia, kiváló minőségű kétszínű mázzal.
| Szélesség: | 27 cm |
|---|---|
| Mélység: | 28 cm |
| Típus | Kuglófos |
|---|---|
| Forma | Szív |
| Anyag | Porcelán |
| Szín | Piros |
| Hosszúság | 28 cm |
| Mosogatógép | Igen |
| Súly | 1,82 kg |
| Gyártó | Tescoma |