Hasonlítsd össze az árakat 202 064 Ft-tól 234 190 Ft-ig 2 webáruházban:
Sötétkék bársony kanapéágy SENJA Beliani
Méretek 87×200×95 cm
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 202 064 Ft és 234 190 Ft közötti árkategóriában:
Előző árak
- 2026. 05. 18. - 218 127 Ft
- 2026. 05. 08. - 218 127 Ft
- 2026. 05. 18. - 202 064 Ft
- 2026. 05. 08. - 202 064 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Kényelem, elegancia és klasszikus formatervezés jellemzi ezt a darabot. A háttámasz átlós öltései, valamint a dió színű gumifa lábak skandináv megjelenést nyújtanak a kanapénak. Puha tapintású, bársonyos anyagával pihenésre hívogat. A vastagon párnázott ülés és háttámasz maximális kényelmet biztosít. Könnyen ággyá alakítható, így plusz alvóhelyet nyújt. Az ajánlat a következőket tartalmazza: 1 x 3 személyes kanapé
Méretek
| Szélesség: | 200 cm |
|---|---|
| Mélység: | 95 cm |
| Magasság: | 87 cm |
Specifikációk
| Funkció | Ágyazható |
|---|---|
| Stílus | Skandináv |
| Mindennapi alváshoz | Igen |
| Lábakkal | Igen |
| Kárpit anyaga | Szövet |
| Férőhely | Háromszemélyes |
| Szín | Kék |
| Név | SENJA |
| Alvófelület | 110x181 cm |
| Súly | 40 kg |
| Főbb anyagok | Bársony |
| További anyagok | Kaucsukfa (gumifa), Eukaliptusz fa |
| Sku | 101479 |
Ajánljuk

Extra tágas kanapé, világosbarna, bézs, krém színű, GILEN BIG SOFA
Ágyneműtartós, ágyazható, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Szürke kordbársony kinyitható-tárolóhelyes kanapé 215 cm Bjork – Bonami Selection
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás
Raktáron
Zöld kordbársony kinyitható kanapé 218 cm Tori – Bonami Selection
80×218×102 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
Nubi ágyazható kanapé 3 személyes 140 cm, ágyneműtartós - világos bézs boucle Quelle 03
Ágyazható, háromszemélyes
RaktáronIngyenes szállítás
Kék-szürke zsenília kinyitható-tárolóhelyes kanapé 214 cm Fulgeo – ELTAP
Ágyneműtartós, ágyazható, alacsony háttámlás

Bézs 2 személyes kanapé ARIO JARELL, kihúzható
85×130×103 cm, ágyneműtartós, ágyazható
Raktáron
HOMCOM kétszemélyes kanapé, kis kétszemélyes ülőgarnitúra bársonyhatású kárpittal — modern kárpitozott kanapé nappaliba, hálószobába, kis terekbe, zöl
Kétszemélyes, modern stílusú, lábakkal
Raktáron








