






Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Modern LED csillár. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Könnyű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is vezérelhető. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K és 6500K között. Memória funkció és éjszakai fény mód. Módváltás hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED forrás.
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Szoba | Hálószoba és nappali |
| Okos | Igen |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Dimmelhető | Igen |
| Stílus | Modern |
| Szín | Fehér |
| Forma | Kerek |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | Távirányító/Dimmelhető távirányítóval/Dimmelhető mobiltelefonnal |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Alak | Kerek |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Izzók száma | 1 |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Sugárzási szög | 240 ° |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 90 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 90 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 505 W |
| A teljes fényáram | 7300 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 90 W |
| Feszültség | 230 V |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Series | CHANDELIER Nedes |
| Gyártó | NEDES |

Modern stílusú, fa, dimmelhető
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, üveg
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, dimmelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Okos, távirányítós, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
Raktáron
Modern stílusú, japandi, skandináv stílusú
Raktáron
Modern stílusú, dimmelhető, kerek
Raktáron
LED, modern stílusú, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, dimmelhető, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
Raktáron
LED, rusztikus, konyhába
RaktáronIngyenes szállítás
Dimmelhető, üveg, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, üveg
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, kerek, fém
Raktáron
Modern stílusú, okos, dimmelhető
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
LED, modern stílusú, konyhába
Raktáron
Konyhába, üveg, retró
Raktáron
Konyhába, japandi, kerek
Raktáron
Modern stílusú, konyhába, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, üveg, kerek
RaktáronIngyenes szállítás
Modern stílusú, konyhába, dimmelhető
RaktáronIngyenes szállítás
LED, klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Üveg, kerek, retró
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron

230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Krómozott, felületre szerelhető, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Hálószobába és nappaliba
RaktáronIngyenes szállítás
230V, felületre szerelhető, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Fali, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Rusztikus, klasszikus kapcsolóval, íróasztalra
RaktáronIngyenes szállítás
Fém, klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
Klasszikus kapcsolóval, 230V, hálószobába és nappaliba
Elérhető 3 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
LED, modern stílusú, fém
RaktáronIngyenes szállítás
Fa, kerek, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás

Klasszikus kapcsolóval, íróasztalra, éjjeliszekrényre
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
LED, konyhába, klasszikus kapcsolóval
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás