Hasonlítsd össze az árakat 33 435 Ft-tól 39 600 Ft-ig 2 webáruházban:
LED állítható mennyezeti lámpa LED/65W/230V 3000-6500K + távirányító
Válogatott ajánlatok
Válassz 2 üzlet közül 33 435 Ft és 39 600 Ft közötti árkategóriában:
Most érdemes vásárolni, az ár jelenleg ennyivel alacsonyabb az átlagosnál: 2450 Ft.
Árelőzmények megtekintéseElőző árak
- 2026. 05. 01. - 39 600 Ft
- 2025. 06. 09. - 39 600 Ft
- 2026. 05. 01. - 39 600 Ft
- 2025. 06. 09. - 39 600 Ft
Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Termékleírás
Modern LED csillár. Beltéri használatra alkalmas (IP20). Könnyű vezérlés távirányítóval (a csomag része). Ingyenes NEDES Smart alkalmazással is vezérelhető. Az alkalmazás kompatibilis Android és iOS rendszerekkel. A lámpa folyamatos fényerőszabályozást és színhőmérséklet-változtatást kínál. Színhőmérséklet: 3000K és 6500K között. Memória funkció és éjszakai fény mód. Módváltás hagyományos fali kapcsolóval is lehetséges. Több lámpa vezérelhető egy távirányítóval. Beépített energiatakarékos LED forrás.
Specifikációk
| Javasolt izzó típus | LED |
|---|---|
| Stílus | Modern |
| Kapcsoló | Távirányítós |
| Feszültség | 230V |
| Forma | Szabálytalan |
| Elhelyezés | Konyha, Hálószoba és nappali |
| Izzók száma | Egy |
| Okos | Igen |
| Szín | Fehér |
| Hely | Nappali/Hálószoba |
| Funkció | Távirányító/Irányítás telefonnal/Dimmelhető távirányítóval |
| Behatolás védettség | IP20 |
| Az izzók a csomag részét képezik | IGEN (LED) |
| Alak | Kerek |
| Függesztési típusok | Felületre szerelhető |
| Típus | Felületre szerelhető csillár |
| Kapcsolási ciklusok száma | 25000 |
| A forrás maximális bemeneti teljesítménye | 65 W |
| A forrás bemeneti teljesítménye | 65 W |
| Klasszikus izzónak megfelelő | 380 W |
| A teljes fényáram | 5500 lm |
| Egy lámpa maximális bemeneti teljesítménye | 65 W |
| Foglalat | Beépített LED fényforrás |
| Színhőmérséklet | 3000-6500 K |
| Fény színe | Meleg fehér/Nappali fehér/Hideg fehér |
| Sugárzási szög | 240 ° |
| Áramütés elleni védelem osztálya | 1 |
| Garanciális időszak | 36 hónap |
| A fényforrás átlagos élettartama | 30000 h |
| Series | CHANDELIER Nedes |
| Gyártó | NEDES |
Ajánljuk

Okos mennyezeti lámpa bézs 35 cm LED-del és távirányítóval - Flat Drum
LED, modern stílusú, távirányítós
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályozóval, 4 lámpás - Lejo
LED, fém, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fekete, borostyán és füstüveg kombinációjával, 9 fényforrással - Athén
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Keleti mennyezeti lámpa bambuszból - Amira
Klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Rusztikus mennyezeti lámpa fehér 50 cm - Drum Jute
Üveg, rusztikus, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Art Deco mennyezeti lámpa fekete fa elemekkel, 6 ágú - Sydney
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, szabálytalan formájú
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete fehérrel 35 cm IP44 - Walden
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Design mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatban szabályozható - Rowan
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete arannyal és opál üveggel 8 lámpás - Lynn
Klasszikus kapcsolóval, kerek, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fekete diófa színnel, LED-del, 3 fokozatban dimmelhető, 2-lámpás - Kane
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Klasszikus mennyezeti lámpa fekete füstüveggel 35 cm IP44 - Nohmi
Üveg, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Ipari lógólámpa fekete fával 5-lámpás - Shelf
Fa, fém, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fehér 35 cm IP44 - Walden
Fém, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ipari mennyezeti lámpa rozsdabarna - Cage
Fém, klasszikus kapcsolóval, szögletes
Raktáron
Art Deco mennyezeti lámpa arany üveggel - Ayesha
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa arany 31 cm IP44 - Yuma
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus mennyezeti lámpa acél 3-lámpás - Fortress
Üveg, fém, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete 150,8 cm LED-del, 3 fokozatú dimmerrel, állítható - Annuschka
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Mennyezeti lámpa fa LED-del 3 lépésben szabályozható 4-lámpás - Navara
LED, fa, modern stílusú
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú fényerő-szabályzóval, 5 lámpás - Lejo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Design mennyezeti lámpa fekete arannyal 40 cm LED-del, 3 fokozatú kapcsolóval - Ingo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern mennyezeti lámpa fekete IP44 4-lámpás - Cederic
Modern stílusú, klasszikus kapcsolóval, több mint egy izzóval
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa fekete 60 cm LED-del, 3 lépésben dimmelhető - Morning
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Ipari mennyezeti lámpa fekete IP44 2-lámpás - Charlois
Műanyag, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Klasszikus mennyezeti lámpa acélból kristállyal 3 lámpás - Mondrian
Kristály, klasszikus kapcsolóval, hálószobába és nappaliba
Raktáron
Modern mennyezeti lámpa sárgaréz borostyánszínű üveggel, 6 ágú - Ryan
Üveg, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
Raktáron
Art Deco mennyezeti lámpa sárgaréz színű, borostyán üveggel - Busa
Üveg, klasszikus kapcsolóval, retró
Raktáron
Mennyezeti lámpa fekete, beépített LED-del, 3 fokozatú dimmerrel, 4 lámpás - Lupolo
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronIngyenes szállítás
Modern bézs szövet mennyezeti lámpa LED-del, 3 fokozatban dimmelhető - Bredow
LED, modern stílusú, klasszikus kapcsolóval
RaktáronA(z) Lámpák.hu webáruház legjobb termékei

Állólámpa MACKA 1xE27/60W/230V bézs/barna
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Raktáron
EGLO 22469 - Kültéri fali lámpa érzékelővel LATERNA 1xE27/60W fekete
Mozgásérzékelős, fali
Elérhető 4 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8263 - Kültéri lámpa INOX TORCH 1xE27/25W IP44
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
PREZENT 49009 - NORD mennyezeti lámpa 2xE27/60W
Mennyezeti
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8395 - Kültéri lámpa TOSCANA 1xE27/60W/230V
230V, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 8202 - Kültéri fali lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 8208 - Kültéri lámpa VELENCE 1xE27/60W/230V
Függő, 230V
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Rabalux 7076 - Csillár láncon PETRONEL 1xE27/60W/230V
Fa, rusztikus, fém
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 3722 - Mennyezeti lámpa ATHEN 2xE27/60W/230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 58227C - Állólámpa NEWCASTLE 1xE27/40W/230V
Klasszikus kapcsolóval, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Rabalux 6048 - Spotlámpa NORTON 3xGU10/50W/230V
230V, felületre szerelhető
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 24103W - LED Fali lámpa PEGASI LED/6W/230V
LED, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Globo 31827 - Kültéri LED lámpa LED/7W IP44
Raktáron
Eglo 9682 - CAPASSO-C LED RGB dimmelhető fali mennyezeti lámpa 17W/230V
LED, távirányítós, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár OXFORD 5xE27/15W/230V fekete
Klasszikus kapcsolóval, lámpabúra nélkül, szabálytalan formájú
RaktáronIngyenes szállítás
Csillár láncon ADELLE 5xE27/60W/230V
Klasszikus kapcsolóval, hálószobaba és nappaliba, lámpabúra nélkül
RaktáronIngyenes szállítás
Mennyezeti lámpa 2xE27/60W/230V
Konyhába, klasszikus kapcsolóval, 230V
RaktáronIngyenes szállítás
Philips 17383/93/PN - Kültéri fali lámpa KISKADEE 1xE27/42W/230V IP44
Fali, 230V
Elérhető 2 webáruházban
RaktáronIngyenes szállítás




