




Kapj értesítést, ha a termék ára a kívánt alá esik
Kiváló minőségű egyszínű takaró mikroszálas anyagból. Könnyen karbantartható, nem bolyhosodik és allergiások számára is alkalmas. Hosszú ideig megőrzi modern színét és formáját. A felhasznált anyagnak köszönhetően kellemesen könnyű, mégis melegen tart. Otthon és a szabadban egyaránt használható. A takaró Oeko-Tex® Standard 100 tanúsítvánnyal rendelkezik.
| Anyag | Mikroplüss |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Típus | Szőtt |
| Motívum | Egyszínű |
| Ajánlott mosás | 40 °C |
| Méretek | 150 x 200 cm |
| Súly | 230 g/m2 |
| Gyártó | Matex |
Felhasználói értékelések
Nagyon kellemes, puha tapintású.

18×36 cm
Raktáron
Kézmelegítők
Raktáron
18×36 cm
Raktáron

Elektromos, álló
Raktáron
63×63 cm, lányoknak, kombinált
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Dínós, baba
Raktáron
47×67 cm, világtérkép
Raktáron
15×1 cm, baba
Raktáron


A
Raktáron
45×4 cm, baba
Raktáron
18×48 cm
Raktáron

18×36 cm
Raktáron
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Akkus
Raktáron