Ajánljuk
IKAROS DOUBLE ágy 180 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
Méretek 180×206 cm
Variáns kiválasztása:IKAROS DOUBLE ágy 180 x 200 cm, fehér Ágyrács: Léces ágyrács, Matrac: Sommera 18 cm matrac
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 153 639 Ft
- 2025. 12. 10. - 153 639 Ft
- 2025. 10. 27. - 142 259 Ft
- 2025. 10. 01. - 153 639 Ft
- 2025. 09. 15. - 151 836 Ft
- 2025. 02. 17. - 151 340 Ft
- 2025. 02. 10. - 156 600 Ft
- 2025. 02. 09. - 149 202 Ft
- 2024. 12. 09. - 157 491 Ft
- 2024. 11. 04. - 149 608 Ft
- 2024. 01. 15. - 151 318 Ft
Termékleírás
Anyag Szerkezet fenyőfa tömör anyagból Lábak tömör fenyőfából Szín Fehér Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 188 cm Belső szélesség: 180 cm Fejtámla magasság: 65 cm Lábtámla magasság: 43 cm A rács magassága a padlótól: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy Teherbírás 120 kg személyenként A szerelési tartozékok a csomag részei Könnyű összeszerelés Lehetőség külön tárolódobozok és éjjeliszekrények vásárlására Ágy használati útmutató IKAROS DOUBLE ágy 180 x 200 összeszerelési útmutató Csomagolás tartalma: 1x előlap a lábaknál 1x hátlap a fejtámlánál 2x oldalelem 1x közép léc 1x ötödik közép láb Rögzítő anyagok Összeszerelési útmutató 2 év garancia HOGYAN KELL ÖSSZEÁLLÍTANI A TÖMÖRFA ÁGYAT?
Méretek
| Szélesség: | 180 cm |
|---|---|
| Mélység: | 206 cm |
Specifikációk
| Anyag | Fa, Laminált |
|---|---|
| Lábakkal | Igen |
| Szett | Matraccal és ágyráccsal, Ágyráccsal |
| Fejtámlával | Igen |
| Ágyrács | Léces ágyrács |
| Matrac | Sommera 18 cm matrac |
| Termék színe | Fehér |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Anyaga | Fa, MDF |
| Lakkozott | Igen |
| Alkalmas | Hálószobába |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 83 000 Ft-ig |
| Belső hossz | 200 cm |
| Belső szélesség | 188 cm |
| Külső szélesség | 180 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a fej résznél | 65 cm |
| Magasság a láb résznél | 43 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 25 cm |
| Súly | 32,2 kg, 43,7 kg, 42,05 kg, 63,2 kg, 74,7 kg, 70,4 kg, 59,3 kg, 70,8 kg, 53,55 kg, 39,4 kg, 66,5 kg, 49,25 kg |
Vélemények
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Gyerek törölköző BEBÉ mackó rózsaszín 30x50 cm
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm sötétkék törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140x200 cm üreges szálból, kék
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm világoslila törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
MONOCHROMATIC szürke pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron










































