Ajánljuk
Variáns kiválasztása:IKAROS ágy 180 x 200 cm, fehér/trüffel tölgy Ágyrács: Lamellás ágyrács, Matrac: Matrac nélkül
Előző árak
- 2026. 04. 03. - 67 668 Ft
- 2026. 02. 27. - 67 668 Ft
- 2026. 01. 12. - 64 861 Ft
- 2025. 10. 27. - 60 056 Ft
- 2025. 07. 28. - 64 861 Ft
- 2025. 02. 17. - 68 903 Ft
- 2025. 02. 10. - 70 734 Ft
- 2025. 02. 09. - 67 392 Ft
- 2025. 02. 01. - 71 136 Ft
- 2025. 01. 14. - 60 466 Ft
- 2025. 01. 09. - 60 466 Ft
- 2024. 12. 09. - 71 136 Ft
- 2024. 11. 04. - 67 528 Ft
- 2024. 06. 13. - 71 136 Ft
- 2024. 01. 15. - 74 368 Ft
Termékleírás
Anyag Tömör fenyőfa szerkezet Tömör fenyőfa lábak Szín Szarvasgomba tölgy / fehér Méretek Külső hosszúság: 206 cm Belső hosszúság: 200 cm Külső szélesség: 188 cm Belső szélesség: 180 cm Fejrész magassága: 64,5 cm Lábrész magassága: 36,5 cm Rács magassága a földtől: 25 cm Kialakítás Lakkozott ágy Teherbírás 120 kg személyenként A csomag tartalmazza a szerelési kiegészítőket Egyszerű összeszerelés Lehetőség tároló doboz vásárlására az ágy alá és éjjeliszekrényekre Az ágy útmutatója IKAROS 180 x 200 ágy összeszerelési útmutató Az ágy csomag tartalma: 1x lábrész 1x fejrész 2x oldalsó elem 1x középső léc 1x ötödik középső láb Rögzítő anyag Összeszerelési útmutató 2 év garancia HOGYAN KELL ÖSSZERAKNI A TÖMÖRFA ÁGYAT? Gyakran kérdezik 🙋 Hogyan zajlik az IKAROS ágy összeszerelése 180 x 200 cm? A csomagban számozott alkatrészeket és áttekinthető útmutatót talál – csak kövesse a lépéseket, és könnyen összeszerelheti az ágyat. Nincs szükség speciális szerszámokra, csak egy keresztfejű csavarhúzóra. Az összeszerelés 60 percen belül elvégezhető. Tipp: Rendezze el az alkatrészeket a számok szerint, így időt takaríthat meg az összeszerelés során. Stabil az ágy, még akkor is, ha fenyőfából készült? A fenyőfa ismert szilárdságáról és rugalmasságáról, ami biztosítja az ágy stabilitását. A szerkezet tömörfából készült, ami hozzájárul a tartósságához és hosszú élettartamához. Ennek köszönhetően az ágy megbízható támaszt nyújthat. Tipp: Helyezze az ágyat sík felületre a maximális stabilitás érdekében. Mekkora az ágy teherbírása? Az ágy teherbírása 120 kg személyenként . Ez azt jelenti, hogy a legtöbb felhasználó számára alkalmas, és biztonságos, kényelmes alvást biztosít. Tipp: A teherbírás hosszú távú megőrzése érdekében rendszeresen ellenőrizze a rács és a rögzítő anyagok állapotát. Mit tartalmaz az ágy csomagolása? A csomag tartalmazza az összeszereléshez szükséges teljes alkatrész készletet: elülső és hátsó fejtámla, oldallapok, középső léc és ötödik középső láb, valamint szerelési anyagok és útmutató. Tipp: Az összeszerelés megkezdése előtt terítse ki az összes alkatrészt, és ellenőrizze, hogy semmi sem hiányzik. Hogyan kell ápolni a fenyőfát, hogy sokáig tartson? A fenyőfa természetes anyag, amely rendszeres karbantartást igényel. Javasoljuk, hogy a felületet finom tisztítószerrel kezelje, és időnként használjon viaszt vagy faolajat a természetes szépségének megőrzése érdekében. Tipp: Tartsa az ágyat távol közvetlen napfénytől, hogy a fa ne fakuljon ki.
Specifikációk
| Anyag | Fa, Kárpitozott, Laminált |
|---|---|
| Tárolóhellyel | Igen |
| Szett | Ágyráccsal |
| Fa mintázat | Sonoma tölgyfa |
| Ágyrács | Lamellás ágyrács |
| Matrac | Matrac nélkül |
| Termék színe | Fehér |
| Méret | 180 x 200 cm |
| Anyaga | Fa, MDF |
| Lakkozott | Igen |
| Alkalmas | Hálószobába |
| Ágy teherbírása | 120 kg személyenként |
| Ár | 56 550 Ft felett |
| Fa dekoráció | Trüffel tölgyfa |
| Belső hossz | 200 cm |
| Belső szélesség | 188 cm |
| Külső szélesség | 180 cm |
| Külső hossz | 206 cm |
| Magasság a fej résznél | 64,5 cm |
| Az ágyrács magassága a padlótól | 25 cm |
| Magasság a láb résznél | 36,5 cm |
| Súly | 32,2 kg, 43,7 kg, 42,05 kg, 63,2 kg, 74,7 kg, 70,4 kg, 59,3 kg, 70,8 kg, 53,55 kg, 39,4 kg, 66,5 kg, 49,25 kg |
Vélemények
Felhasználói értékelések
Nincs
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
ár/érték arány
Anyaghasználat, összeszerelési útmutató
Vásárolva itt: Elerheto Otthon
A(z) Elerheto Otthon webáruház legjobb termékei

Classic törölköző 70 x 140 cm krém, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Fehér babatakaró 135 x 90 cm és párna 45 x 65 cm
Szettek, poliészter, hipoallergén
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Bella sötétszürke 100% pamut gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Bella zöld gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Egészéves steppelt paplan PEACH 140x200 cm, fehér
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Nyári steppelt paplan 140 x 200 cm
Hipoallergén, üreges szál töltetű, kacsatoll töltetű
Raktáron
Gyerek törölköző BEBÉ mackó rózsaszín 30x50 cm
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
Léces ágyrács textillel 160x200 cm
160×200 cm, lamellás, állítható
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140 x 200 cm párnával 70 x 90 cm BASIC
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm sötétkék törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Egész éves steppelt paplan 140x200 cm üreges szálból, kék
140×200 cm, hipoallergén, üreges szál töltetű
Raktáron
Classic törölköző 70 x 140 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Vízálló frottír matracvédő GUARD 160 x 200 cm
Matracvédő
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm sárga, 100% pamut
Pamut, darabonként, egyszínű
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
Classic törölköző 50 x 100 cm fehér, 100% pamut
Pamut, gyorsan száradó, darabonként
Elérhető 2 webáruházban
Raktáron
BASIC KICSI 40 x 60 cm világoslila törölköző
Bambusz, pamut, darabonként
Raktáron
Bella kék gyerek törölköző 30x50 cm, 100% pamut
30×50 cm, pamut, darabonként rendelhető
Raktáron
MONOCHROMATIC szürke pamut ágyneműhuzat Ágyneműhuzat mérete: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Mikroszálas, mikroflanel, egyszínű
Raktáron









































